Domek letniskowy - Zielony Domek

Jeziorowskie 29a, 11-612 Kruklanki

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Opis obiektu

Zapraszamy do letniskowego domku wypoczynkowego i całorocznego domu w uroczej wsi nad jeziorem Gołdopiwo. Oba obiekty położone są bezpośrednio nad jeziorem, objętym strefą ciszy, na tej samej posesji co dom, w którym mieszkamy. Miejscowość jest spokojna i bezpieczna, pięknie położona. Wyjątkowe w niej zachody słońca i czyste powietrze, które się po prostu czuje. Wraz z rodziną zapraszamy na wypoczynek do drewnianego letniskowego domku lub domu całorocznego z tarasem i widokiem na jezioro. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwa domki:


  • Zielony domek I

  • Oferujemy Państwu drewniany letniskowy domek z bezpośrednim dostępem do jeziora. Dom letniskowy z zielonymi okiennicami usytuowany jest na działce graniczącej bezpośrednio z jeziorem Gołdopiwo, dzięki czemu mają Państwo dostęp do nadbrzeża z pomostem.
  • Zielony domek II

  • Dom o powierzchni 100 m2 usytuowany jest na działce graniczącej bezpośrednio z jeziorem Gołdopiwo, dzięki czemu mają Państwo dostęp do nadbrzeża z dużym pomostem i podestem. Jezioro Gołdopiwo jest objęte strefą ciszy, co gwarantuje ciszę i spokój oraz znakomite warunki dla miłośników wędkowania. Bliskość jeziora stwarza doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych: wędkowanie, żeglarstwa, windsurfingu. W pobliżu wsi Jeziorowskie znajduję się przepiękna Puszcza Borecka gdzie można miło spędzać czas na długich spacerach oraz wycieczkach rowerowych.
Więcej zdjęć mogą Państwo zobaczyć tutaj

Cennik

Ilość miejsc: 12
Cena: 240 zł - 400 zł
Płatność tylko gotówką!

Udogodnienia
Łazienka
Telewizor
Radiodbiornik
Grill lub rożno
Parking niestrzeżony
Kuchnia
Kąpielisko
Pokój dzienny
Internet
Adres i dane kontaktowe

Jeziorowskie 29a
11-612 Kruklanki
(woj. warmińsko-mazurskie)
Tel. +48 510 497 556
www.zielonydomek.net

Obiekt na mapie
Wyślij zapytanie rezerwacyjne

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść