Zubrzyca Górna

12 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Noclegi Pod Babią Górą

Zubrzyca Dolna 146a, 34-484 Zubrzyca Górna, (woj. małopolskie)

Dom "Noclegi pod Babią Górą"znajduje się w malowniczej miejscowości Zubrzyca Dolna u stóp Babiej Góry. Nasza wieś leży na Orawie, jest to region położony na krańcach południowych Polski, niedaleko Słowacji. Położenie wśród lasów sprzyja aktywnym formom wypoczynku. Zapraszamy na wycieczki piesze, rowerowe czy konne,pobliskie lasy pełne są grzybów. Na zamkniętym terenie naszego domu znajduje się plac zabaw co sprzyja wypoczynkowi z dziećmi. W (...)

Agroturystyka u Kowalczyków

Zubrzyca Górna 480a, 34-484 Zubrzyca Górna, (woj. małopolskie)

Budynek murowany, położony nad potokiem w centrum miejscowości u podnóża Babiej Góry. Pokoje 2,3,4 oraz 5-cio osobowe z łazienkami TV, do których prowadzi oddzielna klatka schodowa, znajdują się na parterze i piętrze budynku. W obiekcie znajduje się także pokój 5 osobowy z kuchnią i łazienką oraz podwójny pokój 5 osobowy z łazienką i balkonem z widokiem na Tatry. Na ogrodzonym terenie parking. (...)

Pokoje Gościnne Orawskie Wyrko

Zubrzyca Górna 518 a, 34-484 Zubrzyca Górna, (woj. małopolskie)

„Orawskie Wyrko” znajduje się w malowniczej miejscowości Zubrzyca Górna. Nasza wieś leży na Orawie. Jest to region położony na krańcach południowych Polski, którego większa cześć leży na Słowacji. Ciekawostką jest, że wszystkie miejscowe potoki wpływają do Morza Czarnego. Zawiła historia sprawiła, że kultura i sztuka jest tutaj bardzo zróżnicowana. Ostoją kultury regionalnej i budownictwa jest Orawski Park Etnograficzny znajdujący się (...)

Agroturystyka pod Dzwonnicą

Zubrzyca Dolna 35 a, 34-484 Zubrzyca Górna, (woj. małopolskie)

Serdecznie Zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego, które położone jest w Zubrzycy Dolnej, malowniczym krajobrazie u podnóża Babiej Góry w dolinie potoku Zubrzyca (dopływ Czarnej Orawy), w gminie jabłonka, powiat nowotarski. Nasz obiekt Nasz dom znajduje się na wolnej przestrzeni w spokojnym miejscu z dogodnym dojazdem, z widokiem na Tatry, las i Babią Górę. Dla naszych Gości posiadamy duży plac wokół domu, parking (...)

AgroZacisze

Zubrzyca Górna 167a, 34-484 Zubrzyca Górna, (woj. małopolskie)

AgroZacisze to gospodarstwo agroturystyczne położone na Orawie w Zubrzycy Górnej u podnóża Babiej Góry. Wokół rozciąga się duży ogród, gdzie można wypoczywać, grillować, uprawiać sport i miło spędzić czas. Nasze gospodarstwo to świetna alternatywa dla zatłoczonego Zakopanego i Białki Tatrzańskiej. Staramy się zapewnić wygodę i komfort co sprawia ze Goście wracają do nas po kilka razy. Wysoką jakość naszych (...)

Gospodarstwo Agroturystyczne AlanO

Zubrzyca Górna 58, 34-484 Zubrzyca Górna, (woj. małopolskie)

Nasze gospodarstwo położone jest u stóp Babiej Góry na Orawie we wsi Zubrzyca Górna. Obok domu przepływa górski potok w którym można zażywać kąpieli. W gospodarstwie posiadamy różne zwierzęta dzięki czemu nikt, kto do nas przyjedzie nie zapomni jak wygląda krowa, kura, lub koń. A tych jest u nas 12,są to w większości konie rasy huculskiej. W sezonie letnim oprócz wczasów (...)

Agroturystyka Pod Modrzewiem

Zubrzyca Górna - Ochlipów 343a, 34-484 Zubrzyca Górna, (woj. małopolskie)

Serdecznie witamy na stronie naszego Gospodarstwa Agroturystycznego "Pod Modrzewiem". Gospodarstwo położone jest u podnóża Babiej Góry na Orawie na wysokości 853m n.p.m.. Oferujemy Państwu pokoje 2, 3, 4 osobowe, na miejscu domowa kuchnia, możliwość korzystania z aneksu kuchennego z pełnym wyposażeniem. Możliwość korzystania z oddzielnego piętra (na którym znajdują się: 3 pokoje od 8 do 10os., aneks kuchenny, prysznic i wc). Do (...)

Dom Wypoczynkowy i Restauracja Babiogórska

Zubrzyca Górna, 34-484 Zubrzyca Górna, (woj. małopolskie)

Do dyspozycji naszych gości oddajemy wygodne pokoje urządzone w stylu orawskim. Drewniane wykończenie wnętrz naszego domu wypoczynkowego daje wrażenie przytulności i ciepła. Oferujemy pokoje dla 2, 3 lub 4 osób. Wszystkie są wyposażone we własne łazienki i nowe meble zapewniając niekrępujący pobyt. Ponadto, wymagającym gościom proponujemy skorzystanie z: - apartamentu składającego się z dwóch oddzielnych 2-osobowych pokoi połączonych wspólnym przedpokojem oraz łazienki, - pokoju z obszernym (...)

Pensjonat Orawski Dwór

Zubrzyca Górna 329 a, 34-484 Zubrzyca Górna, (woj. małopolskie)

Orawski Dwór to pensjonat stylizowany na stary dwór orawski. W „Orawskiej Izbe” można zobaczyć galerie obrazów na szkle malowanych Stanisława Wyrtla - więcej na stronie: http://www.wyrtel.pl. Karczma urządzona jest na wzór starej orawskiej izby z oryginalnymi elementami z XIX wieku. Jest to miejsce przyjazne rodzinie i dzieciom.Posiadamy salę zabaw, basen z piłeczkami, małpi gaj, basen kąpielowy ze zjeżdżalniami, plac (...)

Amel Orawa

Podwilk 110 A, 34-722 Pod Zubrzyca górna, (woj. małopolskie)

Zapraszamy Państwa do nowo wybudowanego gospodarstwa agroturystycznego położonego w Podwilku na Orawie - krainie usytuowanej na pograniczu Polski i Słowacji, położonej w kotlinie pomiędzy Gorcami a Babią Górą. Od południa otaczają ją ośnieżone przez 8 miesięcy w roku Tatry, od zachodu Jezioro Orawskie, a od północy najwyższy masyw Beskidów Zachodnich - Babia Góra. Miejsce polecamy szczególnie osobom, które chcą spędzić (...)

Podstrony: