Spychowo

13 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Domki U Romana

Kierwik, 12-150 Spychowo, (woj. warmińsko-mazurskie)

Zapraszamy do Domków U Romana. Pobyty letnie i zimowe Położenie - miejscowość KIERWIK, 2 km od SPYCHOWA (na zachód od jeziora Śniardwy) Domek do 10 osób (5 sypialni, w tym 2 na poddaszu), działka 600 m, ogrodzona i osłonięta zielenią, miejsce na ognisko przy domku, grill, hamak, kosz do koszykówki, piaskownica, 200 m do jeziora, pomost, łódka, wyposażona (...)

Siedlisko Agroturystyczne

ul.Krótka 1, 12-150 Spychowo, (woj. warmińsko-mazurskie)

SIEDLISKO AGROTURYSTYCZNE Czeka na Państwa urocze siedlisko. W skład siedliska wchodzą następujące zabudowania : dom mieszkalny, garaż, warsztat, budynek gospodarczy z tarasem, wiata, oczko wodne. Powierzchnia siedliska 3000 m2. Dom 60 m2 - 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. W domu można zakwaterować do 6 osób z możliwością dostawki. Wyposażenie: TV SAT, pralka, lodówka, żelazko, odkurzacz, kuchnia gazowa, przygotowane miejsce na grill (...)

Kaczy Dołek

ul. Rybacka 8, 12-150 Spychowo, (woj. warmińsko-mazurskie)

Nasz dom "Kaczy Dołek" leży w małej miejscowości Spychowo nad samym jeziorem Spychowskim w centrum Puszcy Piskiej. Wynajmujemy najchętniej cały dom, ponieważ jest stosowny dla większych grup. Aż do 14 osób pomieści się w 6 pokojach. Możliwe są 2 dostawki. Wynajem pojedynczych pokoi jest również możliwe. Sezon letni trwa od końca Maja do końca Sierpnia. Nie oferujemy wyżywienia. W miejscowości istnieje możliwość zakupów (...)

Spychowo Stanica Wodna

Juranda 28, 12-150 Spychowo, (woj. warmińsko-mazurskie)

Obiekt położony jest na skraju Puszczy Piskiej, przy ujściu rzeki Krutyni, dzięki czemu stanowi doskonałą bazę wypadową do wycieczek. Turystyka kajakowa, wędkarstwo, wycieczki piesze i rowerowe na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego to tylko niektóre z możliwości. Okoliczne jeziora to także raj dla wędkarzy, gdyż obfitują one w wiele gatunków ryb i na pewno nikt nie wróci z połowu z pustymi rękami. (...)

Dom Letniskowy U Juranda

Rybacka 16, 12-150 Spychowo, (woj. warmińsko-mazurskie)

Domek znajduje się w miejscowości Spychowo. Położony jest nad brzegiem Jeziora Spychowskiego, w odległości ok. 300 m od małego lasku. Letnisko otoczone jest dużą ogrodzoną działką. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, poczta, przystanek autobusowy, restauracje, kościół, apteka. Domek przeznaczony jest do wynajmu dla maksymalnie 6 osób. Składa się z parteru ,piętra i tarasu. Na piętrze znajdują się dwa (...)

Gospodarstwo Agroturystyczne Ostoja –Spychowo

Spychówko 1B, 12-150 Spychowo, (woj. warmińsko-mazurskie)

Zapraszamy do pięknego miejsca położonego w środku lasu, nieopodal jeziora Spychowskiego (znajdującego się na szlaku spływów kajakowych Krutynią). Ogrodzony teren ponad 1 hektara z własnym stawem rybnym zapewni bezpieczny wypoczynek oraz oderwanie się od wielkomiejskiego zgiełku i niezapomniany kontakt z naturą. Proponujemy kompletnie nowy, komfortowy apartament dla maksymalnie 9 osób składający się z 3 sypialni 2-3 osobowych z łazienkami, salonu, (...)

Domki Letniskowe na Mazurach

Spychowo, 12-150 Spychowo, (woj. warmińsko-mazurskie)

DOMEK LETNISKOWY NR 1 Domek ośmio osobowy z kominkiem. Na terenie posesji znajduje się miejsce na ognisko, staw. TV SAT Cyfrowy POLSAT. DOMEK LETNISKOWY NR 2 Domek sześcio osobowy z miejscem na ognisko, tarasem i dużym ogrodem. Domek położony nieopodal lasu-co widać na dołączonych zdjęciach. TV SAT Cyfrowy POLSAT. DOMEK LETNISKOWY NR 3 Domek cztero osobowy. Pokój, łazienka. TV SAT Cyfrowy POLSAT. DOMEK LETNISKOWY NR 4 Domek (...)

Dom do Wynajęcia w w Kierwiku

Kierwik, 12-150 Spychowo, (woj. warmińsko-mazurskie)

Kierwik – malownicza osada w sercu Puszczy Piskiej położona bezpośrednio nad jeziorem Kierwik oraz w pobliżu jezior Zyzdrój, Spychowskie, Zdróżno, Mokre. Tutaj też zaczyna się jeden z najpiękniejszych w Europie spływów kajakowych - szlak rzeką Krutynią. Umiejscowienie na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego zapewnia relaksujący kontakt z przyrodą oraz wielkie bogactwo świata roślin i zwierząt, obfitość lasów, jezior i rzeki. Na całym terenie (...)

Domek letniskowy Połom

Połom 141, 12-150 Spychowo, (woj. warmińsko-mazurskie)

Domek letniskowy, PRZYLEGŁY DO LINII BRZEGOWEJ JEZIORA zlokalizowany jest nad jeziorem Zdróżno na szlaku Krutyni, które ma połączenie z Wielkimi Jeziorami Mazurskimi. Domek letniskowy zlokalizowany jest nad jeziorem Zdróżno na szlaku Krutyni, które ma połączenie z Wielkimi Jeziorami Mazurskimi. Osada Połom położona jest na skraju Puszczy Piskiej, w odległości 3 km od Spychowa, gdzie znajdują się min. obiekty gastronomiczne, park linowy. W (...)

Zapraszamy do Spychowa

ul. Bystrz 1, 12-150 Spychowo, (woj. warmińsko-mazurskie)

Zapraszamy do Spychowa, miejscowości położonej w centrum Puszczy Piskiej nad jeziorem Spychowskim. Przez jezioro Spychowskie przepływa jedna z najpiękniejszych rzek w Polsce- rzeka Krutynia. Jezioro Spychowskie jest bogate w ryby, posiada kąpielisko. Okoliczne jeziora: Zdrużno, Zyzdrój, Uplik, Piasutno, Mokre, Świętajno. Jedną z atrakcji Spychowa jest urządzona przez Nadleśnictwo ścieżka dydaktyczna i ścieżka zdrowia. Dla turystów pieszych przebiega tu niebieski szlak turystyczny (...)

Podstrony: