Sorkwity

35 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Pokoje Gościnne Tadeusz Gorzki

ul. Wolności 36, 11-731 Sorkwity, (woj. warmińsko-mazurskie)

Gospodarze zapewniają noclegi w domu letniskowym w pokojach 2 i 3 osobowych. Pokoje mają pełne zabezpieczenie sanitarne, wyposażoną kuchnię, radio, telewizor. Tym którzy lubią aktywny wypoczynek proponujemy uprawianie sportów wodnych, jazdę konną, wędkowanie. Grzybiarzy zapraszamy na grzyby. Kto lubi dalsze wyprawy może popłynąć kajakiem przez jezioro Zyndackie i Gielądzkie do Sorkwit. Sorkwity to stolica gminy i znana miejscowość turystyczna. Tutaj ma swój (...)

Zyndaki 35

Zyndaki 35, 11-731 Sorkwity, (woj. warmińsko-mazurskie)

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszych domków letniskowych znajdujących się w miejscowości Zyndaki. Jest to bardzo malownicza miejscowość na Mazurach oddalona o ok. 11 km od Mrągowa. Zyndaki położone są między dwoma jeziorami: Zyndackim i Warpuńskim, gdzie jest początek szlaku kajakowego Krutyń. W okolicy znajduje się również mnóstwo drzew, lasów oraz kolorowych i pachnących ziołami łąk. We wsi jest sklep, a w (...)

We Młynie

Młynowa 8, 11-731 Sorkwity, (woj. warmińsko-mazurskie)

Nasze gospodarstwo znajduje się 10 km od Mrągowa, w gminie Sorkwity. Wieś Warpuny to wieś turystyczna położona nad jeziorem Warpuńskim (początek spływu kajakowego rzeką Krutynią). Założona w 1373 roku z nadania wielkiego mistrza krzyżackiego Winricha von Kniprode dla Prusa Sanglobe i jego czterech synów. Majątek syna Warpune to dzisiejsza miejscowość Warpuny. Gospodarstwo położone na skraju wsi, daleko od miejskiego zgiełku spacer do (...)

Pokoje Gościnne U Jagódki

Zyndaki 20, 11-731 Sorkwity, (woj. warmińsko-mazurskie)

Właścicielami gospodarstwa są mieszkańcy Warmii i Mazur, miejscowość położona jest nad jeziorem zyndackim w odległość 20 m. Stwarza to wyjątkowe warunki do wypoczynku w ciszy i spokoju, oraz bezpośredniego kontaktu z przyrodą. Goście mają możliwość korzystania z kuchni, wyposażonej w lodówkę i kuchnię gazową. Mają też możliwość zakupu nabiału, owoców i warzyw, świeżego pieczywa z piekarni, która produkuje pieczywo metodami (...)

Pensjonat Gieland

Stary Gieląd 60, 11-731 Sorkwity, (woj. warmińsko-mazurskie)

Zapraszamy do nowootwartego Pensjonatu GIELAND w miejscowości Stary Gieląd, tuż obok głównej drogi Mazur Olsztyn-Mrągowo-Mikołajki. Pensjonat położony jest nad brzegiem jeziora wśród rozległych pól i lasów. Okolica Warmii i Mazur słynie z czystych i malowniczych jezior. Jest tu kilka rezerwatów przyrody, w których spotkać można wiele dzikich ptaków takich jak orzeł bielik i żurawie, a na łąkach pospolite dzikie kaczki. Możemy (...)

Agroturystyka U Bazylego

Jędrychowo 5, 11-731 Sorkwity, (woj. warmińsko-mazurskie)

Obiekt położony jest na terenie Mazur nad jeziorem Lampasz - początek szlaku kajakowego rzeki Krutynia. Własna linia brzegowa z dwoma pomostami i miejscem do grillowania oraz bezpieczny i malowniczy teren zapewnia doskonałe miejsce do wypoczynku i raczenia się pięknem mazurskiej przyrody. Pokoje z dwoma i trzema m-cami noclegowymi oraz łazienkami, radiem, czajnikiem, lodówką i naczyniami oraz salonem kominkowym dostępnym dla gości (...)

Dwór Jełmuń

Jełmuń 10, 11-731 Sorkwity, (woj. warmińsko-mazurskie)

Klasycystyczny dwór pochodzi z pierwszej połowy XIX wieku. Parterowy, zbudowany na rzucie prostokąta, z dwuspadowym dachem. W elewacji frontowej ryzalit z trzema półkolistymi arkadami, zwieńczony trójkątnym naczółkiem. Przed dworem, od strony parku półkolisty, kamienny taras z widokiem na jezioro. Od 1795 roku dwór w Jełmuniu należał do rodziny von Woisky. W roku 1928 przechodzi w posiadanie rodziny Zuhlke. Dwór pozostawał ich (...)

Agroturystyka Ustronne Siedlisko

Zyndaki 39, 11-731 Sorkwity, (woj. warmińsko-mazurskie)

Nasza Agroturystyka "Ustronne Siedlisko" leży na kolonii wsi Zyndaki wśród pól, łąk, przy lesie z dala od zgiełku i hałasu. Jest to doskonałe miejsce do odpoczynku w ciszy i spokoju, do obcowania z przyrodą. Ustronne Siedlisko zajęło w 2006 roku II miejsce w kategorii "najlepszy obiekt turystyki wiejskiej" w konkursie Zielone Lato 2006. Do dyspozycji gości przez cały rok oddajemy (...)

Pensjonat Agroturystyczny Zagroda Nibork

Nibork 10, 11-731 Sorkwity, (woj. warmińsko-mazurskie)

"Zagroda Nibork” to malowniczo położone obszerne gospodarstwo agroturystyczne z pensjonatem, zlokalizowane w bardzo atrakcyjnej okolicy (gmina Sorkwity), w niewielkiej odległości od Mrągowa i Mikołajek. Dobrze zachowane stare przedwojenne mazurskie zabudowania. Przepiękne otoczenie. Pensjonat położony jest na końcu malutkiej mazurskiej wioski. Wokół mnóstwo dzikiej przyrody. Zapewniamy gościom całodzienne wyżywienie. Serwujemy smaczną i obfitą dobrą wiejską kuchnię. Wędzonki z własnej wędzarni. Ryby z własnej wędzarni. Własne przetwory. Mazurskie dania (...)

Agroturystyka Kozak

Maradki 32, 11-731 Sorkwity, (woj. warmińsko-mazurskie)

Agroturystyka Kozak zaprasza na wędkarskie wczasy na Mazurach. Agroturystyka oferuje noclegi nad jeziorem, pole namiotowe, camping. Jeżeli zamierzają Państwo w tym roku spędzić urlop w naprawdę wyjątkowym miejscu, musicie koniecznie przyjechać do Maradek położonych nad malowniczym jeziorem Lampackim. W miejscu, w którym dziewicza przyroda nie pozwala myśleć o problemach dnia codziennego, odpoczniecie Państwo przez cały rok. Zapraszamy serdecznie do naszego gospodarstwa (...)

Podstrony: