Kuty

6 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Mazurski Raj

Kuty 15, 11-610 Kuty, (woj. warmińsko-mazurskie)

Serdecznie zapraszamy do naszego mazurskiego domu: Mazurski Raj - Luksusowa Turystyka mieszczącego się w małej i urokliwej miejscowości Kuty koło Giżycka (18 km) i Węgorzewa (14 km)– w samym sercu Mazur, bezpośrednio nad jeziorem Czarna Kuta. Mazurski Raj - Luksusowa Turystyka to piękna posesja położona nad samym brzegiem jeziora z dwoma budynkami: z luksusowo wyposażonym domem (...)

Domek całoroczny w Kutach

Kuty, 11–6 Kuty, (woj. warmińsko-mazurskie)

Na przepięknych terenach Mazur w okolicy Węgorzewa, 300 m od jeziora Czarna Kuta w otoczeniu lasów, na niewielkim wzniesieniu czeka na Państwa ten 62m2 domek. Domek jest w pełni wyposażony. Na parterze znajduje się salon z kominkiem, kanapą, TV, aneks kuchenny, oraz łazienka (WC, prysznic, umywalka). Na piętrze do Państwa dyspozycji są trzy sypialnie (2- dwuosobowe i jedną z łożem 2 (...)

Agroturystyka Harsz Skłodowo

Harsz-Skłodowo 60, 11-610 Kuty, (woj. warmińsko-mazurskie)

Gospodarstwo turystyczne, całoroczne, położone na płw Skłodowo nad jez. Mamry, z własną linią brzegową, punktem widokowym na jez. Mamry i jez. Święcajty, przystań z zatoką. Łowiska rybne. Pokoje dwuosobowe, czteroosobowe - apartameny. Serdecznie zapraszamy!!!

Agroturystyka Elżbieta i Kazimierz Wincławscy

Kal 19b, 11-600 Kuty, (woj. warmińsko-mazurskie)

Obiekt całoroczny, położony na półwyspie Kal. Do dyspozycji gości na parterze: 3 pokoje 2-3-os , kuchnia w pełni wyposażona, łazienka/WC ; na piętrez: 4 pokoje 2-3-os , łazienka/WC. Serdecznie zapraszamy!!!

Agroturystyka Halina

Węgorzewska 10, 11-610 Kuty, (woj. warmińsko-mazurskie)

Dom w Pozezdrzu. Pokoje 1, 2, 4 - osobowe. Weranda, uchnia, łazienka/WC. Garaż, ogród, miejsce na ognisko i grill. Blisko do ośrodka jeździeckiego w Pozezdrzu. Serdecznie zapraszamy!!!

Agroturystyka Jolanta i Edward Sowa

Przystań 1, 11-600 Kuty, (woj. warmińsko-mazurskie)

Gospodarstwo położone 200 m od jeziora Mamry. Bliskość lasu. Posesja ogrodzona, meble ogrodowe, grill, sad. Do dyspozycji gości Pokoje 2-osobowe i 3-osobowe z osobnym wejściem, WC, łazienka, kuchnia. Serdecznie zapraszamy!!!