Schroniska

267 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Schronisko Młodzieżowe Agrykola

ul. Myśliwiecka 9, 00-676 Warszawa, (woj. mazowieckie)

Podstawowym zadaniem Szkolnego Schroniska Młodzieżowego jest upowszechnianie krajoznawstwa i turystyki jako aktywnej formy wypoczynku, zapewnienie uczniom opieki wychowawczej, informacji krajoznawczo – turystycznej oraz miejsc noclegowych dla dzieci i młodzieży oraz wszystkich osób akceptujących regulamin schroniska. Zadania realizujemy w oparciu o wygodną i nowoczesną bazę noclegową, odpowiednio wyposażone sale konferencyjne oraz odnowę biologiczną. Kompetentna i wysoko wykwalifikowana kadra zawsze reaguje na potrzeby (...)

Schronisko Samotnia

Schronisko Samotnia , 58-550 Karpacz, (woj. dolnośląskie)

Kto był w Karkonoszach, z pewnością zgodzi się z tym, że do najpiękniejszych ich zakątków należy Kociół Małego Stawu. Właśnie tu, nad Małym Stawem, gdzie las ustępuje już miejsca kosodrzewinie, stoi perła dolnośląskich schronisk - SAMOTNIA. Warto zboczyć z głównego szlaku prowadzącego od świątyni Wang na Śnieżkę i nacieszyć oczy pięknem krajobrazu, bogactwem wysokogórskiej roślinności, a nawisami śnieżnymi zimą. Mały Staw, nad (...)

Schronisko Bodzentyn

ul. Wolności 1A, 26-010 Bodzentyn, (woj. świętokrzyskie)

Oferuje noclegi dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zarówno indywidualnie jak i w grupach zorganizowanych. Posiada 50 miejsc noclegowych – pokoje 2, 4, 6, 10 osobowe, czynne cały rok, kuchnia samoobsługowa – dobrze wyposażona, WC, prysznice, TV, bezpłatny dostęp do Internetu. Gościom zapewniamy bezpłatnie miejsce do parkowania, również dla autokaru. W pobliżu schroniska znajdują się restauracje oferujące tanie, domowe wyżywienie. Do dyspozycji (...)

Szkolne Schronisko Młodzieżowe Wojtek

ul. Skowronków 15A , 58-500 Jelenia Góra, (woj. dolnośląskie)

Schronisko położone jest w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych na obrzeżach Jeleniej Góry, nieopodal drogi wylotowej do Karpacza. Obiekt znajduje się blisko drogi jezdnej, w niewielkiej odległości od trasy komunikacji miejskiej (autobus nr 1, 19), PKS oraz linii kolejowej (ok 3 km). Oferujemy 30 miejsc noclegowych w pokojach 6, 7 i 11-osobowych (łóżka piętrowe). Dysponujemy dobrze wyposażoną kuchnią samoobsługową, jadalnią, świetlicą (...)

Schronisko PTTK na Hali Miziowej

Krzyżowa 35 , 34-335 Korbielów, (woj. śląskie)

Schronisko jest położone na wysokości 1330 m.n.p.m. na stokach Pilska (1557 m.n.p.m.) - drugiej - pod względem wysokości grupy górskiej w Beskidzie Żywieckim. Rejon ten oferuje liczne atrakcje zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Odwiedzający te tereny od wiosny do jesieni mają do dyspozycji kilka tras rowerowych, oraz liczne znakowane szlaki turystyczne - po polskiej, a także słowackiej stronie. Natomiast (...)

Schronisko PTTK Skrzyczne

Szczyrk, 43-370 Szczyrk, (woj. śląskie)

Szanowni Państwo! Schronisko położone jest na najwyższym szczycie Beskidu Śląskiego 1257 m.n.p.m. Obiekt został wybudowany w latach 30 XX. Schronisko w ciągu tego czasu było trzykrotnie modernizowane (zmieniona cała konstrukcja dachowa). Schronisko na Skrzycznem prowadzi pełne wyżywienie, bufet oraz sklepik z pamiątkami i sprzętem sportowym. Z okien jadalni roztaczają się piękne widoki. Przy schronisku znajduje się obszerny taras z ławkami (...)

Ośrodek WOJKÓW

ul. Górna 2, 58-530 Kowary, (woj. dolnośląskie)

110 miejsc noclegowych 10 min dojazd do Karpacza pokoje z łazienkami sala gimnastyczna sala konferencyjna stół do gry w ping-ponga, boisko szkolne do piłki nożnej, miejsce na ognisko, teren do zabaw, parking na 2 autokary. WiFi Przyjmujemy grupy zorganizowane oraz klientów indywidualnych. Zapraszamy!!

Szkolne Schronisko Młodzieżowe

Żaków 3, 66-200 Świebodzin, (woj. lubuskie)

Dysponujemy: - miejscami noclegowymi na 80 osób - pełnym węzłem sanitarnym - salą konferencyjną na 80 osób, wyposażoną w sprzęt audiowizualną i sprzęt nagłaśniający - profesjonalną kadrą Posiadamy - boisko wymiarowe do piłki ręcznej - przyległy plac zielony do zajęć na świeżym powietrzu - parking - nasze biura w Świebodzinie są wyposażone w sprzęt komputerowy, internet Organizujemy: noclegi zielone szkoły obozy kolonie zimowiska konferencje szkolenia zjazdy bankiety imprezy okolicznościowe

Szkolne Schronisko Młodzieżowe Kłodzko

ul. Nadrzeczna 5, 57-300 Kłodzko, (woj. dolnośląskie)

Schronisko młodzieżowe dysponuje 52 miejscami noclegowymi. Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażony aneks kuchenny. Dla grup możliwy katering do schroniska. Na każdym piętrze znajdują się łazienki z natryskami oraz toalety. Ponadto, dysponujemy pokojem o podwyższonym standardzie (2 osobowy z łazienką). Schronisko czynne jest przez cały rok. Serdecznie Zapraszamy!

Dom Turysty Harcówka

Park Sobieskiego, 58-300 Wałbrzych, (woj. dolnośląskie)

Otoczony parkiem budynek znajduje się w centrum Wałbrzycha. Miasto położone jest w głębokiej kotlinie, wśród Gór Wałbrzyskich, nad niewielką rzeczką Pełcznicą. Do niedawna było największym na Dolnym Śląsku ośrodkiem górnictwa. „Harcówka” może służyć jako baza wypadowa dla wycieczek górskich w Góry Wałbrzyskie oraz dla wycieczek krajoznawczych w okolice Wałbrzycha. Korzystając ze znakowanych szlaków turystycznych można dotrzeć stąd na Borową (854 (...)

Podstrony:
1
2
3
4
...
27