Uzdrowiska

123 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Uzdrowisko Kołobrzeg S.A.

Ściegiennego 1, 78-100 Kołobrzeg, (woj. zachodniopomorskie)

Uzdrowisko Kołobrzeg S.A. to miejsce, które wspiera szybki powrót do zdrowia. Szeroki zakres zabiegów, doskonała baza rehabilitacyjna i profesjonalna kadra zapewnią pełen dostęp do specjalistycznych kuracji w celu poprawy stanu zdrowia i odzyskania energii witalnej.

Eden Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny

Słońska 15, 87-720 Ciechocinek, (woj. kujawsko-pomorskie)

Czy na ziemi może być raj? Przyjedź, przekonaj się sam!!! Eden Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny w Ciechocinku, jest pierwszym obiektem w kraju spośród wszystkich Hoteli, Ośrodków Wypoczynkowych, Sanatorium, który posiadał i nadal posiada jednocześnie grotę solną z generatorem, własną mini tężnię w przepięknym, wielobarwnym ogrodzie, 1 osobową kriokomorę, mini centrum SPA a także rewelacyjne urządzenie do odchudzania Body (...)

Ośrodek Biawena

Wysowa-Zdrój 149, 38-316 Wysowa-Zdrój, (woj. małopolskie)

Jesteśmy firmą powstałą z przekształcenia Przedsiębiorstwa Państwowego "Uzdrowisko Wysowa" istniejącego od 1959 roku. Zasadniczym profilem działalności firmy było i jest prowadzenie leczenia uzdrowiskowego i rehabilitacji oraz produkcja wód mineralnych. Ośrodek Biawena dysponuje 195 miejscami w pokojach 2,3 i 4 osobowych, studiach 2+2, studiach 1+1 oraz w apartamentach. Wszystkie pokoje z pełnymi węzłami sanitarnymi, TV i balkonami Na terenie Sanatorium znajduje się Oddział Diabetologiczny. Do (...)

Sanatorium Uzdrowiskowe Rolnik

Górskiego 14, 24-150 Nałęczów, (woj. lubelskie)

Sanatorium Uzdrowiskowe Rolnik w Nałęczowie prowadzi leczenie uzdrowiskowe pacjentów: - z chorobami serca i układu krążenia jak: choroba wieńcowa serca , stany po zawale serca, stany po angioplastyce naczyń wieńcowych, stany po operacji by-pas na naczyniach wieńcowych i innych operacjach serca, nadciśnienie tętnicze, wady zastawkowe serca, nerwica serca; - z innymi schorzeniami współistniejącymi jak: choroby narządu ruchu (choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa i stawów obwodowych), cukrzyca (...)

Uzdrowisko Wielka Pieniawa

ul. Parkowa 4 , 57-320 Polanica-Zdrój, (woj. dolnośląskie)

Sanatorium „Wielka Pieniawa” zaprasza swoich gości do komfortowych pokoi i apartamentów, przestronnych, eleganckich sal jadalnych, nowoczesnego centrum zabiegowego. Jest ono synonimem luksusu i elegancji. W obiekcie wykonywanych jest ponad 60 rodzajów zabiegów leczniczych i rekreacyjnych, między innymi: kąpiele mineralne, kąpiele i okłady borowinowe zabiegi na bazie alg i minerałów z Morza Martwego. Ten wyjątkowy pod względem architektonicznym obiekt zaprasza także do nowoczesnego (...)

Willa Fortuna

ul. Rafińskiego 3, 78-100 Kołobrzeg, (woj. zachodniopomorskie)

Serdecznie zapraszamy wszystkich gości do przeżycia niezapomnianych chwil z Willa Fortuna oraz do skorzystania z naszych usług. WILLA FORTUNA jest ośrodkiem wypoczynkowym, świadczącym usługi noclegowe, gastronomiczne, ale także posiada bazę zabiegową. Posiadamy również nowoczesną saunę oraz jacuzzi. Zapewniamy całodobową, profesjonalną opiekę lekarsko-pielęgniarską. Znakomita lokalizacja ośrodka w centrum dzielnicy uzdrowiskowej pozwoli Państwu skorzystać z walorów lecznictwa uzdrowiskowego, umożliwi przyjemne (...)

Sanatorium San

ul. Kasprowicza 17, 78-100 Kołobrzeg, (woj. zachodniopomorskie)

Nasze Sanatorium położone jest w Kołobrzegu, około 200 m od morza w paśmie parku nadmorskiego. Specjalnością SANU jest rehabilitacja osób ze schorzeniami narządu ruchu oraz leczenie schorzeń dróg oddechowych oraz cukrzycy. Opisy proponowanych zabiegów oraz ich działanie zamieściliśmy w dziale Baza Zabiegowa.Nie zapominamy także o Państwa relaksie proponując oprócz turnusów rehabilitacyjnych, (...)

Dom Zdrojowy

ul. Leśna 3, 87-720 Ciechocinek, (woj. kujawsko-pomorskie)

Obiekt położony w kompleksie zieleni i nasadzeń kwiatowych, w sąsiedztwie Parku Sosnowego. W 2015 roku "Dom Zdrojowy" poddany został termomodernizacji. Obiekt ten dysponuje 300 miejscami noclegowymi, jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Na miejscu znajduje się nowoczesna baza zabiegowa z basenem solankowym oraz strefą saun, 2 stołówki, fryzjer oraz kosmetyczka. Istnieje możliwość zapłaty kartą płatniczą. Typy wykonywanych zabiegów: 60 (...)

Sanatorium Uzdrowiskowe Mielec

Ul. Pułaskiego 73, 33-380 Krynica-Zdrój, (woj. małopolskie)

Baza noclegowa ośrodka "MIELEC" umożliwia zakwaterowanie grupy do 140 osób. Dysponujemy pokojami 1, 2 i 3 osobowymi oraz apartamentami. Wszystkie pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny oraz wyposażone są w: TV SAT i telefon. W okresie zimowym można skorzystać z przechowalni nart. Na parterze ośrodka "MIELEC" znajduje się sala jadalna w której możecie Państwo zjeść smaczne posiłki serwowane w porze śniadań (w (...)

Continental

ul. Nitribitta 4, 33-380 Krynica-Zdrój, (woj. małopolskie)

Sanatorium położone w centralnym parku uzdrowiska. Posiada 200 miejsc noclegowych w apartamentach, pokojach 1 i 2 osobowych z loggią i własnym węzłem sanitarnym oraz pokojach typu studio. W każdym pokoju jest TV-SAT i telefon. W kawiarni odbywają się dancingi. Do dyspozycji gości: basen, bilard, sala klubowa snooker oraz salon fryzjerski i kosmetyczny z solarium. Serdecznie Zapraszamy!

Podstrony:
1
2
3
4
...
13