Tylicz

64 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Chałupa Górala

Konfederatów Barskich, 33-383 Tylicz, (woj. małopolskie)

Nasz dom z gospodarstwem położony jest w Tyliczu, blisko Krynicy Zdrój i granicy ze Słowacją. Otoczeni jesteśmy łąkami, na których pasą się nasze zwierzęta, górami i lasami. Już na naszym podwórku posłuchać można śpiew i odgłosy zarówno dzikich, jak i domowych ptaków. Oferujemy Państwu nowe, wygodne, 2,3,4-osobowe pokoje z łazienkami i balkonami oraz apartament. Lodówka jest w apartamencie i na (...)

Apartament pokoje gościnne Tomasz Migacz

ul. Konfederatów Barskich 24, 33-383 Tylicz, (woj. małopolskie)

Zapraszamy na wypoczynek do Tylicza, niewielkiej, bardzo gościnnej miejscowości w Beskidach, niedaleko Krynicy Zdrój. Polecamy PAŃSTWU wypoczynek w naszym apartamencie 5 + 1. osobne wejście, aneks kuchenny, sauna, Wi- Fi na terenie budynku, łazienka z kabiną. Do dyspozycji gości aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem. Łazienka z kabiną prysznicową. Sauna - przy tygodniowym pobycie 2 wejścia do sauny gratis. W ogrodzie miejsce (...)

Willa Hamernik

ul.Biskupa Tylickiego 15, 33-383 Tylicz, (woj. małopolskie)

Willa Hamernik w Tyliczu świadczy profesjonalne usługi hotelarskie. Dokładamy wszelkich starań w trosce o udany wypoczynek naszych Gości. W naszej ofercie znajdą Państwo: noclegi w pokojach z łazienkami oraz smaczne, domowe wyżywienie z ciastem własnego wypieku. Bazując na ponad 20 - letnim doświadczeniu, dbamy o to, aby nasi Goście mogli w pełni korzystać ze wszystkich uroków pobytu w (...)

Ekologiczne Gospodarstwo Agroturystyczne Piotr Kozubski

Muszynka 53 A, 33-383 Tylicz, (woj. małopolskie)

Oferujemy organizację ognisk z kapelą a zimową pora kuligi. Do najbliższego wyciągu jest ok. 800 m W upalne letnie dni gospodarze oferują kąpiel w basenie. Przy domu znajduje się ogrodzony zamykany parking, palenisko, huśtawki, piaskownica oraz polana do gry w piłkę. Możliwość wykupienia smacznych domowych posiłków, do których podawane są przepyszne wypieki.

Podstrony:
1
...
4
5
6
7