Istebna

55 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Domki i Apartamenty w Istebnej

Istebna 1544, 43-470 Istebna, (woj. śląskie)

Proponujemy Państwu możliwość wypoczęcia w domkach lub apartamencie. Dwa Domki do wynajęcia max 8 osób domek 84m2 Domki posiadają : Parter - salonu połączonego z jadalną: w salonie telewizor 50 calli z internetem, TV SAT, internet WIFI, kanapa rozkładana na dwie osoby, ława, trzy fotele, I Piętro Dwie sypialnie z łożem małżeńskim , plus dwa pojedyncze łóżka, W jadalni stół z krzesłami, (...)

Agroturystyka Jaworzynka

ul. Jaworzynka 88, 43-476 Istebna, (woj. śląskie)

Jeżeli lubisz góry, spacery szlakami górskimi i smaczne jedzenie koniecznie musisz przyjechać do nas do Jaworzynki i zamieszkać w naszym gospodarstwie agroturystycznym. Jaworzynka to piękny i malowniczy zakątek Beskidu Śląskiego. Cisza i spokój pozwalają na pełny wypoczynek. Góry, lasy i czyste powietrze to doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. W naszej miejscowości schodzą się granice trzech Państw : Polski, Czech (...)

Agroturystyka U Kukuczków

Stecówka 257, 43-470 Istebna, (woj. śląskie)

Budynek położony jest ok. 6 km od drogi Wisła-Istebna w bardzo malowniczej okolicy pośród pół i lasów. Część pokoi z własnym węzłem sanitarnym, świetlica, TV, sala biesiadna. Parking na terenie posesji. 20 miejsc. Pokoje 2 i więcej osobowe z możliwością dostawek. Możliwość wyżywienia podajemy śniadania, obiady i kolacje na bazie własnych produktów rolnych.

Jacowa Chata

os. Pasieka 1701, 43-470 Istebna, (woj. śląskie)

"Jacowa Chata" w Istebnej to doskonałe miejsce na nocleg w miejscowość Istebna. To miejsce, w którym wypoczniesz wraz z całą rodziną. "Jacowa Chata” ma do zaoferowania pokoje do wynajęcia w Istebnej. Do państwa dyspozycji oddajemy nowoczesne, wygodne pokoje o wysokim standardzie. Posiadamy łącznie 16 miejsc noclegowych Dbamy aby wszystkie pokoje były zawsze czyste, przyjemne i wygodne. Nasze pokoje do wynajęcia (...)

Janko Muzykant

Istebna 1673, 42-470 Istebna, (woj. śląskie)

Agroturystyka "Janko Muzykant" to nowy obiekt na terenie gminy Istebna, która należy do Trójwsi Beskidzkiej w której skład wchodzą trzy wsie, Istebna słynna z Kurnej Chaty Jana Kawuloka, Izba pamięci Jerzego Kukuczki słynnego himalaisty, oraz "Galerii" na Granicy. Natomiast Koniaków jest najwyżej położona wsią w Beskidzie Śląskim, słynąca z Koronek Koniakowskich, które upiększają mieszkania najbardziej zacne osobistości świata tj. Jan (...)

Podstrony:
1
...
3
4
5
6