Bydgoszcz

57 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Karczma Tatrzańska

ul. Pelplińska 13, 85-792 Bydgoszcz, (woj. kujawsko-pomorskie)

Oddajemy do Państwa dyspozycji pokoje do wynajęcia. Dostępne są następujące pokoje: -1 -osobowy -2-osobowy/łóżka pojedyńcze -3-osobowy -4 osobowy + możliwość dostaw -5 osobowy -2 osobowy ( małżeńskie łoże) Zapraszamy!!

Hotel Centrum

ul. Nowotoruńska 8, 85-840 Bydgoszcz, (woj. kujawsko-pomorskie)

Hotel „CENTRUM” to prężnie działający kompleks hotelowo-rekreacyjny. Składa się z komfortowo wyposażonego hotelu, restauracji, sali konferencyjnej i zaplecza rekreacyjnego w postaci kortów tenisowych, siłowni i studia fitness. Hotel ze względu na swoja lokalizację, wysoki standard i konkurencyjne ceny jest szczególnie atrakcyjny dla osób podróżujących w sprawach biznesowych. 15 wygodnych, funkcjonalnych pokoi stwarza doskonałe warunki do wypoczynku. We wszystkich pokojach są przestronne (...)

Pokoje Gościnne Na Bocianowie

ul. Kościuszki 27, 85-079 Bydgoszcz, (woj. kujawsko-pomorskie)

Hotel "Pokoje Gościnne Na Bocianowie" znajduje się w kompleksie handlowo-usługowym (restauracja, sklepy) w centrum miasta w sąsiedztwie węzłów komunikacyjnych, w tym PKP. Hotel jest instytucją wyspecjalizowaną do obsługi turystyki biznesowej. Proponuje szeroki zakres usług związanych z dłuższym pobytem: - noclegi w pokojach 1, 2, 4 osobowych z pełnymi węzłami sanitarnymi, TV oraz lodówką - kuchnia z (...)

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Bydgoszczy

ul. Sowińskiego 5, 85-083 Bydgoszcz, (woj. kujawsko-pomorskie)

Serdecznie zapraszamy do Bydgoszczy – grodu nad Wisłą i Brdą, który szczyci się ponad 655-letnią historią, a jednocześnie jest stolicą województwa kujawsko-pomorskiego i nowoczesnym ośrodkiem handlu, biznesu i nauki. Tutaj przeszłość idzie w parze z teraźniejszością. Świadectwem wspaniałej historii miasta są zabytki, które – choć nieliczne – dodają mu niepowtarzalnego uroku: Fara z XV wieku z cudownym obrazem Matki Boskiej Pięknej, (...)

Kamienica Poznańska 7

ul. Poznańska 7, 85-129 Bydgoszcz, (woj. kujawsko-pomorskie)

Położenie naszej kamienicy zapewnia szybką i sprawną komunikację oraz dostęp, do wszelkich miejskich atrakcji. Nasze apartamenty wprowadzą Państwa w przyjemny nastrój, pozwolą się wyciszyć, zrelaksować i dodadzą sił np. do zwiedzania naszego miasta. Ciepła kolorystyka wnętrz pozwoli Państwu poczuć się naprawdę wyjątkowo… Zapraszamy! Telefon kontaktowy 796-110-870

RafCar

ul. Bydgoska 12-14, 85-790 Bydgoszcz, (woj. kujawsko-pomorskie)

RafCar to jedyny w swoim rodzaju pensjonat w Bydgoszczy, gdzie we wspaniałej atmosferze można nie tylko wypocząć, ale również poświęcić czas sprawom zawodowym. Postaraliśmy się, aby w pensjonacie RafCar stworzyć klimat właściwy dla oficjalnych spotkań jak i zwyczajnych wyjazdów turystycznych. Jak zawsze czekają na Państwa rozmyślenie zaaranżowane wnętrza, od zwyczajnych pokoi typu stancja aż po ekskluzywny apartament. RafCar dla osób będących (...)

Pensjonat Kinga

Jana Piechockiego 2, 85-796 Bydgoszcz, (woj. kujawsko-pomorskie)

Tanie noclegi w Bydgoszczy. Noclegi dla studentów zaocznych, blisko Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy. Noclegi dla pacjentów i rodzin Centrum Onkologii w Bydgoszczy. Noclegi dla pracowników firm. Płatność gotówką w dniu przyjazdu lub przelewem. Bardzo dobry dojazd środkami komunikacji miejskiej w różne punkty miasta. Oferujemy pokoje 2 os. z łazienką oraz z lazienką wspólną na 2 lub 3 pokoje. W cenie własny parking (...)

Podstrony:
1
...
3
4
5
6