Agroturystyka

5557 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Gospodarstwo Agroturystyczne U Zosieńki

Kolonia Tykocin, Kaczorowo 40, 16-080 Tykocin, (woj. podlaskie)

Znajdujemy się nieopodal miasteczka Tykocin. To zdaniem wszystkich, którzy nas do tej pory odwiedzili, najpiękniejsze miejsce w okolicy! Ciebie również zapraszamy w nasze strony. Drogi gościu! jeśli lubisz spacery, ciszę i malowniczą przyrodę to właśnie tutaj ranek powita Cię mgłami otulającymi okolicę, szumem drzew i śpiewem ptaków. My natomiast na specjalne życzenie powitamy prawdziwym wiejskim śniadaniem. Zapraszamy na wypoczynek (...)

Pacowa Chata

Krypno Wielkie 119, 19-111 Krypno, (woj. podlaskie)

Pacowa Chata znajduje się we wsi Krypno położonej na terenie powiatu monieckiego, województwo podlaskie. Zgromadzone tu przedmioty oraz atmosfera i smaki regionalnej kuchni przeniosą Państwa w czasy sarmatów, których tradycja, z racji liczebności, zamożności i wykształcenia szlachty, utożsamiana była z polskością i miała znaczący wpływ na kulturę polską. Naszym gościom oferujemy miejsca noclegowe w spichlerzu zaadaptowanym na pokój mieszkalny wyposażony (...)

Gospodarstwo Agroturystyczne Pod Lipami

Kolonia Stelmachowo 13, 16-080 Tykocin, (woj. podlaskie)

Krajobraz działa na ludzi różnorodnie, każdy z nas wybiera sobie z niego coś innego, coś innego nas w nim zachwyca, interesuje. Pola, lasy, parki, ogrody, rzeki, stawy, mokradła, kanały i zabudowa, wsie, zagrody, młyny, drogi, miejsca kultu (kapliczki, cmentarze), a nawet mosty, zapory czy linie kolejowe mają swój niepowtarzalny urok. Kompozycja wszystkich tych elementów jest jedyna i niespotykana, skomponowana tak, (...)

U Zdzisia

ul. Browarna 13, 16-080 Tykocin, (woj. podlaskie)

Kwatera agroturystyczna "U Zdzisia" położona jest malowniczo w centrum Tykocina z widokiem na zamek, kościół i starorzecze Narwi. Oferujemy: Pokój 2 - osobowy - 35 - 50 zł / osobę W cenie noclegu: parking na terenie ogrodzonym, dostęp do internetu, możliwość grillowania, oraz korzystania z sauny suchej i mokrej. Zapraszamy!

Dom Na Wschodzie

Łąkowa 108, 17-220 Siemianówka, (woj. podlaskie)

Dom na Wschodzie to nasza wymarzona agroturystyka położona w otulinie Puszczy Białowieskiej na malowniczym Podlasiu. Do dyspozycji gości jest drewniany dom, ruska bania, skansen, domowa atmosfera oraz aromatyczna kuchnia wegetariańska. Gorąco zapraszamy! Również ze zwierzętami! Dom w naszej agroturystyce przenieśliśmy do Siemianówki na Podlasiu wprost ze wsi Biardy. Siemianówka jest niezwykle urokliwą i wielokulturową wsią. Została założona już przed rokiem 1634. (...)

Podstrony: