Tylicz

64 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Kwatera Prywatna Aneta i Robert Pociecha

ul. Konfederatów Barskich 20, 33-383 Tylicz, (woj. małopolskie)

Naszym gościom oferujemy: Noclegi w pokojach 2 i 4 osobowych. Łazienka wspólna na korytarzu. W każdym pokoju znajduje się czajnik elektryczny. W jednym pokoju jest telewizor. Możliwość korzystania z lodówki oraz kuchenki znajdującej się piętro niżej. Dom usytuowany jest nad górskim potokiem, którego szum uspokaja, odpręża i relaksuje. W odległości 150 m od naszego domu znajdują się dwa wyciągi narciarskie, szkółka narciarska oraz (...)

Gospodarstwo Agroturystyczne Stefan Prusak

Muszynka 33, 33-383 Tylicz, (woj. małopolskie)

Serdecznie witamy i zapraszamy do wypoczynku w naszym gospodarstwie, które położone jest we wsi Muszynka gmina Krynica, gdzie jest oaza ciszy i spokoju. Bliskość przejścia granicznego zachęca do wycieczek na Słowację. Lasy w lecie są pełne różnego rodzaju grzybów, a na pobliskim wzgórzu znajdują się Okopy Konfederatów Barskich. Budynek położony jest w samym środku wsi, a nieopodal znajduje się zabytkowa cerkiew (...)

Dom Gościnny Kama

ul. Pułaskiego 21A, 33-383 Tylicz, (woj. małopolskie)

Oferujemy: - rewelacyjne warunki, miłą i domową atmosferę wypoczynku - pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami, - TV w pokojach - konkurencyjne ceny, w naszej kwaterze - zdrową domową kuchnię, - bezpłatny parking na zamykanym obiekcie. Serdecznie zapraszamy!!

Kwatera Prywatna Magdalena i Grzegorz Kukulak

ul. Boczna 13A, 33-383 Tylicz, (woj. małopolskie)

Serdecznie zapraszamy państwa do Tylicza i naszej kwatery. Wypoczynek w cichym i spokojnym miejscu. Dom po Łożony jest z dala od głównej ulicy blisko rynku. Naszym Gościom oferujemy: - bardzo dobre warunki, - miłą domową atmosferę - przestronne pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami i TV - kuchnię w pełni wyposażoną,tylko do dyspozycji gości - miejsce do grillowania na świeżym powietrzu - bezpłatny parking Zapraszamy!

Pokoje Gościnne Agnieszka i Łukasz Pawliszak

ul.Konfederatów Barskich 22, 33-383 Tylicz, (woj. małopolskie)

Oferujemy Państwu pokoje: 2,3 i 4 osobowe z łazienkami i TV, salon z TV, aneks kuchenny. Na terenie obiektu altanka, możliwość zrobienia grilla. Budynek położony 800m od stoku Master Ski. Zapraszamy!!

Agroturystyka Andrejko Stanisława

ul. Kazimierza W. 27, 33-383 Tylicz, (woj. małopolskie)

Obiekt posiada 7 miejsc noclegowych w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych z TV oraz czajnikiem. Do dyspozycji gości jest kuchni, ogród, miejsce zabaw dla dzieci, grill, parking. Za domem płynie rzeka. W odległości 50 m od gospodarstwa znajduje się wyciąg narciarski.

"U Jędrusia"

ul. Kazimierza W. 34 B, 33-383 Tylicz, (woj. małopolskie)

Obiekt zlokalizowany z dala od ulicznego zgiełku. Do dyspozycji gości są komfortowe pokoje z łazienkami. Obok domu znajduje się duży ogród z kącikiem do grillowania i ogrodzony parking. Na miejscu można skorzystać ze smacznej, domo-wej kuchni. Budynek jest w okolicy, która zapewnia wiele atrakcji przez cały rok.

Agroturystyka Zofia i Adam Kieblesz

Pułaskiego 13, 33.383 Tyl Tylicz, (woj. małopolskie)

Zofia i Adam Kieblesz zapraszają na wypoczynek do Tylicza – miejscowości położonej niedaleko Krynicy-Zdroju (6 km), tuż przy granicy ze Słowacją. Nasze gospodarstwo położone jest 200 metrów od Rynku w zacisznej i spokojnej okolicy. Zabudowania są tylko z jednej strony, wiec to idealne miejsce aby cieszyć się ciszą i spokojem. Bliskość rynku sprawia, że można skorzystać z komunikacji miejskiej. Przyjmujemy gości (...)

Agroturystyka Kożuch Halina

ul. Sportowa 6 B, 33-383 Tylicz, (woj. małopolskie)

Gospodarstwo położone jest w centrum miejscowości Tylicz. Dla gości oddano słoneczne pokoje z balkonami. Dom mieści się w pobliżu stadionu sportowego. Przyjazne otoczenie stwarza doskonałe warunki do odpoczynku dla rodzin z dziećmi. Dom otacza duży ogród z placem zabaw dla dzieci, możliwość rozpalenia ogniska. Nad wszystkim opiekę sprawuje gospodyni, która ponadto oferuje kuchnię domową, wedle życzenia gości.

Agroturystyka Smoleń Jan

ul. Słoneczna 8 A, 33-383 Tylicz, (woj. małopolskie)

W gospodarstwie znajdują się pokoje 2-, 3- i 4-osobowe z łazienkami, pokój z TV, kominkiem i lodówką. Przed domem jest parking, ogród i altanka z grillem. W okresie zimowym gospodarze organizują kuligi z ogniskiem.

Podstrony:
1
...
4
5
6
7