Kielce

50 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Noclegi Baja

ul. Jeleniowska 8, 25-564 Kielce, (woj. świętokrzyskie)

Obiekt usytuowany jest przy trasie wylotowej Kielce – Warszawa w odległości ok. 3 km od ścisłego centrum miasta, dworca PKP i PKS (dojazd autobusem MPK nr 7, 12, 46). W bliskiej odległości znajdują się sklepy LIDL i TESCO, nieco dalej REAL, Galeria ECHO i Galeria KORONA. Pokoje znajdują się w samodzielnym mieszkaniu. Do dyspozycji gości aneks kuchenny i łazienka. Obiekt dysponuje internetem (...)

Noclegi Stanisław Wójcik

ul. Batalionów Chłopskich 106, 25-671 Kielce, (woj. świętokrzyskie)

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty noclegowej. Pokoje Gościnnie Stanisław Wójcik znajdują się 200 metrów od targów kielekich oraz 10 min od centrum Kielc. Do dyspozycji naszych gości mamy: - 35 miejsc noclegowych w nowopowstałych pokojach 2,3,4,5 osobowych - pokoje posiadają łazienki oraz TV LCD - pokoje posiadają aneksy kuchenne z czajnikami (...)

Schronisko Wędrownik

ul. Szymanowskiego 5, 25-361 Kielce, (woj. świętokrzyskie)

Schronisko mieści się w trzykondygnacyjnym budynku przy ul. Szymanowskiego w centrum miasta. Obok znajduje się Szkoła Podstawowa nr 28, duży ogród i boiska do koszykówki, piłki siatkowej i nożnej. W pobliżu basen kryty i letni, Tesco, lodowisko, wyciągi narciarskie, plac targowy. Obiekt monitorowany. Do dyspozycji gości są 54 miejsca noclegowe w pok.1, 2, 3 , 4, 6, i 7-osobowych. Pokoje wyposażone w wygodne (...)

Miejsca noclegowe przy Hali Sportowej

ul. Krakowska 72, 25-701 Kielce, (woj. świętokrzyskie)

Obiekt położony jest przy trasie Kielce-Kraków, w odległości 2 km od centrum miasta. Jego usytuowanie w pobliżu wzgórza Karczówka oraz lasu zapewnia naszym gościom spokojny wypoczynek. Obiekt oferuje 18 pokoi dwuosobowych oraz 1 pokój jednoosobowy, wszystkie pokoje posiadają łazienki. Dodatkowo pokoje wyposażone są w telewizor oraz radio. Bezpośrednio przy obiekcie znajduje się monitorowany parking. Serdecznie Zapraszamy!

Hotel Stadion

ul. Ściegiennego 8, 25-033 Kielce, (woj. świętokrzyskie)

Obiekt położony jest blisko centrum Kielc oraz obok terenów sportowo- rekreacyjnych (duży zespół parkowo-leśny umożliwiający wszechstronne ćwiczenia sprawnościowe i kondycyjne, ścieżki rowerowe, basen letni, kryta pływalnia oraz stadiony: lekkoatletyczny i piłkarski). Doskonale nadaje się do organizacji obozów oraz zgrupowań. Hotel "Stadion" jest przyjazny dla gości hotelowych z małymi dziećmi. Gościom hotelowym, udostępniany bezpłatnie monitorowany, strzeżony szlabanem parking. Oferujemy Państwu 52 miejsca noclegowe (...)

Pokoje Gościnne przy klasztorze

Karczówka Klasztor 1, 25-602 Kielce, (woj. świętokrzyskie)

Miejsca noclegowe w nietypowym, a zarazem niezwykle atrakcyjnym obiekcie – XVII- wiecznym klasztorze na Karczówce, jednym z najpiękniejszych wzgórz pasma kadzielniańskiego Gór Świętokrzyskich. Do dyspozycji gości oddano 10 pokoi wieloosobowych (4,5,6 i 11- os.) o standardzie turystycznym z łazienkami na min. 2 pokoje oraz podwyższonym standardzie w 20 pokojach 1,2.3,4 - os. z łazienkami. Trzy z pokoi tworzą osobne studio. (...)

Apartament Luxon 2

ul. Solna 4a, 25-502 Kielce, (woj. świętokrzyskie)

Luksusowy apartament znajduje w samym centrum Kielc w budynku Promenada Solna przy bulwarze nad Silnicą. Serdecznie Zapraszamy!

Pokoje gościnne Muzeum Narodowe

Zamkowy 1, 25-010 Kielce, (woj. świętokrzyskie)

Pokój gościnny w Muzeum Narodowym to gratka dla wszystkich, którzy cenią sobie niestandardowe rozwiązania i chcą nadać swojemu pobytowi w Kielcach niepowtarzalny charakter, którego próżno szukać w sieciowych hotelach. Muzeum Narodowe w Kielcach dysponuje pokojem gościnnym w skrzydle południowym przy Pałacu. Główną siedzibą Muzeum Narodowego w Kielcach jest pałac, należący niegdyś do biskupów krakowskich, właścicieli rozległych dóbr świętokrzyskich. Rezydencję biskupów ufundował (...)

Dom Noclegowy U Michała

ul. Graniczna 26, 25-649 Kielce, (woj. świętokrzyskie)

Wynajem pokoi (również dla grup pracowniczych) 1-2-3-4-5 lub 6 osobowych. Pokoje z łazienkami oraz ze wspólnym węzłem sanitarnym. Wygodny parking, kuchnia do dyspozycji lokatorów. Serdecznie Zapraszamy!

Pszczeli Dworek

Folwark 1, 25-900 Kielce, (woj. lubelskie)

Gospodarstwo Agroturystyczne "Pszczeli Dworek" Położone jest pod Babią Górą, na obszarze dużego kompleksu leśnego a jednocześnie tuż przy granicach administracyjnych miasta Kielce - stanowi doskonałe miejsce wypoczynku oraz doskonałą bazę wypadową w pobliską Puszczę Jodłową / Góry Świętokrzyskie. W staropolskim Pszczelim Dworku posiadamy: › pokoje wypoczynku i relaksu, palmiarnię, saunę, pokój z hydromasażem i chromoterapią, siłownię › 2 i 3 os. nowocześnie wyposażone (...)

Podstrony:
1
...
2
3
4
5