Jurata

49 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Jantar

Wojska Polskiego, 84-141 Jurata, (woj. pomorskie)

Wojskowy Zespół Wypoczynkowy "Jantar" w Juracie atrakcyjność swą zawdzięcza 63 letniej tradycji organizacji wypoczynku i unikalnym walorom przyrodniczym Półwyspu Helskiego - najdłuższego naturalnego mola w Europie, które było podstawowym powodem uznania go za Nadmorski Park Krajobrazowy. WZW "Jantar" zajmuje powierzchnię 22 ha w środku sosnowego boru z bogatą i unikalną roślinnością, między Juratą - bardzo modną miejscowością wczasowo-turystyczną, a Helem-Borem, (...)

Villa Camp

ul. Wojska Polskiego 67, 84-141 Jurata, (woj. pomorskie)

Zapraszamy do spędzenia urlopu w jednej z najładniejszych polskich miejscowości nadmorskich Juracie. Położonej na Półwyspie Helskim nad Morzem Bałtyckim i Zatoką Pucka w lesie sosnowym, gdzie od 1996 roku prowadzimy camping. W roku 2011 oddaliśmy do Państwa dyspozycji obiekt „Villa Camp” rozszerzając swoja ofertę o wynajem komfortowych pokoi i apartamentów. Bliskość wody, cisza i spokój stwarzają wspaniałe warunki do wypoczynku i (...)

Apartament Amelia

ul. Ratibora, 80-000 Jurata, (woj. pomorskie)

Apartament Amelia mieści się w Juracie, elitarnym kurorcie na Mierzei Helskiej, charakteryzującej się wyjątkowym klimatem. W otulinie sosnowego lasu, pośród licznych pensjonatów i letnich rezydencji położony jest kameralny budynek, w którym na najwyższym piętrze mieści się apartament AMELIA. Położony w pobliżu nadmorskiej plaży, w kameralnym zakątku, a jednocześnie "dwa kroki" od tętniącej życiem promenady i mola. Apartament o powierzchni 120 (...)

Dom Pracy Twórczej Jurata

ul. Wojska Polskiego 5/7, 84-141 Jurata, (woj. pomorskie)

Serdecznie zapraszamy do czynnego przez cały rok Domu Pracy Twórczej Polskiej Akademii Nauk w Juracie. Morski klimat, malownicze położenie, miła i kameralna atmosfera pozwolą Państwu oderwać się od pędu życia codziennego i w pełni wypocząć. Dom Pracy Twórczej usytuowany jest na Półwyspie Helskim. Od lipca 2003 r., daty ukończenia remontu modernizacyjnego, z każdym dniem zyskujemy coraz większe uznanie odwiedzających Gości, (...)

Dom Wypoczynkowy Helunia

ul. Ratibora 16, 84-141 Jurata, (woj. pomorskie)

Helunia" - to dom wczasowy wybudowany w początku lat trzydziestych XX wieku. Obecnie - niemal juracki zabytek, w którym zasmakować można wypoczynku na ówczesny sposób: bez pośpiechu, w kameralnej atmosferze i błogim rozleniwieniu. Obszerny ogród sprzyja odprężeniu, a gospodarze i personel (co tam - pochwalmy się!) z pewnością pomogą zaspokoić większość zachcianek gości.

Apartamenty Jurata Park

ul. Mestwina 70, 84-141 Jurata, (woj. pomorskie)

Apartamenty PARK usytuowane są tuż przy plaży, w otoczeniu sosnowego lasu. Każdy ma niezależne wyjście do ogródka na wydmach oraz widok i własne wyjście na Zatokę Pucką. Apartamenty są komfortowo i zarazem stylowo wyposażone. Do apartamentów przynależą również miejsca parkingowe na ogrodzonym terenie. Zaletą jest również doskonała lokalizacja budynku – tuż przy głównym deptaku Juraty, w pobliżu słynnego, drewnianego jurackiego (...)

Floryda zaprasza

Wojska Polskiego 17, 84-141 Jurata, (woj. pomorskie)

Pensjonat Floryda położony jest na pięknym Półwyspie Helskim, 5 minut spacerem od piaszczystej plaży. Obiekt ten oferuje saunę i wannę z hydromasażem. Goście mogą korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Cennik: majówka 2020 *pokój 1 osob. pokój typu A 130 PLN *pokój 2 osob. pokój typu A 180 PLN *pokój 3 osob. pokój typu A 250 PLN *pokój 4 osob. pokój typu A 280 PLN *studio (...)

Mieszkanie w Juracie

ul. Ratibora 54, 84-141 Jurata, (woj. pomorskie)

Mieszkanie w Juracie 2 pokoje, kuchnia, łazienka, w pełni wyposażone. Cena za osobę 50 zł. Idealne mieszkanie na wakacje. Jurata to miejsce nad Morzem Bałtyckim, gdzie można poczuć powiew luksusu. Natura żyje tu własnym życiem.

Przyczepa Hobby Prestige

Wojska Polskiego, 84-150 Jurata, (woj. pomorskie)

Bezpośredni właściciel oferuje państwu wynajem 4/5 osobowej przyczepy kempingowej Hobby Prestige z przestronnym przedsionkiem. Przyczepa znajduje się na Półwyspie Helskim w Juracie, na kempingu Caravaning Jurata. Kemping jest ogrodzony i całodobowo strzeżony. To spokojne i kameralne miejsce, które posiada wszystkie udogodnienia tj. pawilon z prysznicami i toaletami, miejsce do zmywania naczyń, prąd. Odległość do plaży zarówno od strony Zatoki Gdańskiej (...)

Podstrony:
1
...
2
3
4
5