Zachodniopomorskie

4774 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Leśny Zakątek

Porost 61 A, 76-020 Bobolice, (woj. zachodniopomorskie)

Serdecznie zapraszamy do "Leśnego Zakątka", malowniczo położonej kwatery pośród lasów i jezior w miejscowości Porost k/Bobolic. Miło nam będzie gościć osoby lubiące ciszę, spokój i odpoczynek w miłej domowej atmosferze. Na naszych gości czeka wiele atrakcji związanych z wypoczynkiem, począwszy od podglądania bezkrwawych łowów z aparatem fotograficznym, jazdę konną, łowienie ryb czy zwykłych spacerów w poszukiwaniu owoców leśnych. Na dużym ogrodzonym terenie (...)

Apartamenty Centrum

ul. Krzywoustego 76A, 70-245 Szczecin, (woj. zachodniopomorskie)

Apartmenty Centrum położone są w centrum Szczecina, nieopodal Bramy Portowej. Nowoczesne apartamenty z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz kuchnią lub aneksem kuchennym to dobra i tania alternatywa dla hoteli. Wszystkie apartamenty wyposażone są w telewizor, pralkę i lodówkę. Niektóre z nich posiadają balkon, który jest doskonałym miejscem na relaks. Dla wszystkich gości dostępny jest również taras. W apartamentach znajduje (...)

Domki Barnaba

Leśna 30, 72-346 Pobierowo, (woj. zachodniopomorskie)

Serdecznie zapraszamy do Pobierowa każdego roku od maja do września. Lokalizacja naszych domków gwarantuje spokojne spędzenie urlopu w otoczeniu lasu sosnowego, w odległości około 480 m od szerokiej, piaszczystej plaży Morza Bałtyckiego, w pobliżu centrum miejscowości. Nasz obiekt jest przyjazny rodzinom z dziećmi oraz zwierzętami domowymi. W tygodniu, w uzgodnieniu z gośćmi, organizujemy spotkanie integracyjne przy tanecznej muzyce. Na ogrodzonym terenie, (...)

Kotwica-Pobierowo

Bukowa 1, 72-346 Pobierowo, (woj. zachodniopomorskie)

Ośrodek Kotwica - Pobierowo położona jest wśród lasów, blisko morza. Wypoczynek w naszym ośrodku to gwarancja komfortu i luksusu. Posiadamy w naszej ofercie: 4 apartamenty typu De luxe 1 apartament typu Premium 10 domków typu De luxe. Szczegółowy opis znajduje się na naszej stronie www.kotwica-pobierowo.pl

Willa Al Faro - blisko morza, odpoczynek w ciszy

ul. Portowa 27, 78-100 Kołobrzeg, (woj. zachodniopomorskie)

Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu poprzez stronę www www.willaalfaro.pl https://www.facebook.com/willaallfaro/ lub telefon: 609 392 873

Podstrony: