Niedzica

34 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Kwatery Zązel

ul. Św. Anny 40, 34-441 Niedzica, (woj. małopolskie)

Kwatery Zązel to kompleks Obiektów Wypoczynkowych, na który składają się: Dom Harnaś, Bliźniak Letniskowy, Domki Segmentowe oraz Dworek. Życzliwi właściciele zapraszają wszystkich Gości o każdej porze roku, gwarantując niezapomniane przeżycia oraz udany wypoczynek w ciszy i spokoju. Obiekty położone są w Kacwinie - malowniczej wiosce na terenach Spisza. W odległości 5 km znajduje się Niedzica - miasto licznych zabytków i (...)

Domki Letniskowe, wynajem pokoi

ul. Nad Zalewem 40, 34-441 Niedzica, (woj. małopolskie)

Posiadamy dwa domki letniskowe. Każdy domek składa się z dwóch pokoi 2-4 osobowych, aneksu kuchennego i łazienki. Do dyspozycji: TV, balkon, Zamknięty ogród, w którym mogą bawić się dzieci. Strzeżony, zamknięty parking dla samochodów (wypoczywający otrzymują klucz). Altana, grill, parasole. Plaża nad Jeziorem Czorsztyńskim w odległości kilkudziesięciu metrów. Wypożyczalnia kajaków i rowerów wodnych. Z okien piękny widok na Jezioro Czorsztyńskie oraz zamki w Niedzicy i Czorsztynie. Naszym gościom polecamy: – (...)

Domek myśliwski

Niedzica, 34-411 Niedzica, (woj. małopolskie)

SUPER OKAZJA! DOMEK GÓRALSKI dla 12 osób!! W ATRAKCYJNEJ CENIE! Wynajmę CAŁOROCZNY domek myśliwski położony nad jeziorem Czorsztyńskim w (...)

Podstrony:
1
...
1
2
3
4