Schroniska

268 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Noclegi Boksa Ryszard

2 Góra Igliczna, 57-500 Wilkanów, (woj. dolnośląskie)

Wieś letniskowa w dolinie Wilczki u stóp góry Iglicznej. Powstała jako osada leśna w XVI w., później był tu ośrodek górniczy rudy żelaza, lecz największy rozwój zawdzięcza księżnej holenderskiej Mariannie Orańskiej, właścicielce wielkiego obszaru w okolicy, która po 1840r. założyła pierwsze stawy rybne i domy gościnne. Wkrótce urządzono tu stację klimatyczną z zabudową w charakterystycznym stylu tyrolskim, rozwijały się sporty (...)

Harcówka

Piecnik, 78-650 Mirosławiec, (woj. zachodniopomorskie)

Biwaki, obozy, kolonie dla grup, zakwaterowanie w warunkach turystycznych. Wszelkie imprezy zakładowe, duże doświadczenie. Dogodne ceny, faktury. Zapraszamy!

Schronisko pod Małą Rawką

ul. Brzegi Górne 2, 38-608 Wetlina, (woj. podkarpackie)

Schronisko działa cały rok. Posiada 30 miejsc w pokojach dwu, trzy i wieloosobowych. Obok schroniska można rozbić namiot... W schronisku znajdują się jadalnia z kominkiem, bufet turystyczny (ciepłe posiłki, zimne i grzane piwo, napoje, słodycze), wspólny węzeł sanitarny (toalety i prysznice). Serdecznie zapraszamy!!!

YMCA Gdynia

ul. Żeromskiego 26, 81-346 Gdynia, (woj. pomorskie)

Budynek YMCA znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji: - w odległości 800m od dworca PKP, - 600m od plaży Śródmieście, - 300 m od Skweru Kościuszki (Dar Pomorza, ORP Błyskawica, Akwarium Gdyńskie, tramwaj wodny na Hel, kluby muzyczne i wiele innych atrakcji). Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 50% wartości noclegu na wskazany rachunek bankowy w ciągu 5 dni (...)

Schronisko Młodzieżowe

Wałowa 21, 80-858 Gdańsk, (woj. pomorskie)

zkolne Schronisko Młodzieżowe Nasz Ośrodek administruje działalnością dwóch gdańskich szkolnych schronisk młodzieżowych: przy ul. Grunwaldzkiej 244 i przy ul. Wałowej 21. Ponadto prowadzimy zajęcia z gimnastyki i pływania korekcyjnego dla dzieci z bocznym skrzywieniem kręgosłupa oraz diagnozowanie wad postawy przy pomocy komputerowego badania kręgosłupa. Ćwiczenia korekcyjne odbywają się w sali gimnastycznej wyposażonej w nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny. Równocześnie zajmujemy się organizacją i koordynacją rozgrywek dla (...)

Szkolne Schronisko Młodzieżowe

ul. Leopolda Staffa 5, 62-510 Konin, (woj. wielkopolskie)

Jesteśmy placówką oświatową, a naszym celem jest rozwój turystyki jako aktywnej formy wypoczynku poprzez: - udzielanie tanich noclegów, - udzielanie informacji turystycznej, - pomoc w organizacji imprez o charakterze turystycznym, - udostępnianie pomieszczeń i sprzętu sportowego przy tzw. "pobytach dziennych". "Szkolne Schronisko Młodzieżowe" w Koninie jest stowarzyszone w Polskim Towarzystwie Schronisk Młodzieżowych oraz w sieci międzynarodowej Hosteling International (w ramach Międzynarodowej Federacji Schronisk Młodzieżowych (...)

Pokoje Gościnne Magnolia

ul. Kamienna 3, 58-330 Jedlina-Zdrój, (woj. dolnośląskie)

Do Państwa dyspozycji udostępniamy 16 miejsc noclegowych w 2-osobowych i 3-osobowych pokojach. Na parterze ulokowana jest sala konferencyjna/jadalnia. Przed obiektem znajduje się ogrodzony parking dla samochodów naszych gości oraz wydzielone miejsce na ognisko. Serdecznie Zapraszamy!

Dom Turysty Zgorzelec

ul. Partyzantów 2, 59-900 Zgorzelec, (woj. dolnośląskie)

Bliskość przejść granicznych, parking strzeżony, niskie ceny, miła i szybka obsługa oraz czyste pokoje to nasze atuty, które powinny skłonić Państwa do zatrzymania się u nas. Mamy nadzieję, że skorzystają Państwo z naszej oferty i w niedługim czasie spotkamy się w "Domu Turysty". "Dom Turysty" w Zgorzelcu jest położony w centrum miasta, 200 m od przejścia granicznego Zgorzelec-Goerlitz i 4km od przejścia (...)

Szkolne Schronisko Młodzieżowe Ślązaczek

Sokolska 26, 40-086 Katowice, (woj. śląskie)

Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe, Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Ślązaczek” promuje wśród młodzieży aktywne formy wypoczynku poprzez upowszechnianie krajoznawstwa i turystyki, stwarzanie możliwości skorzystania z taniego noclegu zapewniając opiekę wychowawczą i bieżącą informację krajoznawczo-turystyczną w regionie. Wspiera organizację pobytu zarówno grup, jak i osób indywidualnych oraz prowadzi doradztwo w zakresie turystyki i krajoznawstwa regionu.

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Łupkach

Łupki 22, 59-610 Wleń, (woj. dolnośląskie)

Szkolne Schronisko Młodzieżowe położone jest w miejscowości Łupki w bliskiej odległości od Wlenia i Lwówka Śląskiego. Jego położenie umożliwia zwiedzanie Karkonoszy, Gór Kaczawskich czy Gór Izerskich. Niewielka odległość od znanych kurortów jak: Szklarska Poręba, Karpacz, Przesieka skłania do ich odwiedzania. Sam teren Schroniska położony jest w zacisznym miejscu, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, otoczony lasami z przepływającą rzeką Bóbr. Jest to (...)

Podstrony:
1
...
3
4
5
...
27