Kempingi

413 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Rafa - Jeziorsko Ośrodek / Kemping 52

Kościanki 15, 62-730 Jeziorsko, (woj. wielkopolskie)

Ośrodek / Kemping 52 usytuowany jest nad samym brzegiem jeziora! Przepięknie usytuowany obiekt zapewnia pobyt w wyjątkowo malowniczym miejscu. Znakomity dla rodzin z dziećmi, wyjazdów w grupie znajomych a także osób z pasją żeglowania, wędkowania i tych, którzy kochają wszelkie sporty wodne. Ośrodek posiada własną plażę, przystań ze slipem i mariną do cumowania jachtów, a także wypożyczalnię sprzętu wodnego. Na terenie (...)

Camping U Michała

Krzyże 11, 17-230 Białowieża, (woj. podlaskie)

Zapraszamy na cudowny wypoczynek w samym Sercu Zielonych Płuc Polski. Camping u Michała zaprasza Państwa na wspaniały wypoczynek wśród zieleni i malowniczych podlaskich krajobrazów. Pole namiotowe położone jest w spokojnej, zielonej okolicy przy wjeździe do Białowieży od strony Hajnówki. Oferujemy miejsca dla przyczep campingowych i miejsca na namioty (istnieje również możliwość wypożyczania pokoi gościnnych w domkach kampingowych). Zapewniamy bezpieczny, wypełniony licznymi (...)

Pole namiotowe Leśne

Zakonna, 84-110 Dębki, (woj. pomorskie)

Dębki od zawsze przyciągały turystów. Dawniej, byli to głównie amatorzy wypoczynku na łonie niemalże nieskażonej przyrody, jakiej zasmakować dawała ta mała, nadmorska miejscowość. Miejscowość położona w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, ze swym specyficznym mikroklimatem leśno-morskim, z roku na rok przyciąga coraz większe rzesze turystów. Minęły już czasy, gdy główną ulicą była piaskowa droga, kiedy chleb można było kupić w jednym (...)

Leśna Dolina - Wdzydze

Wdzydze 32A, 83-406 Wdzydze, (woj. pomorskie)

Ośrodek Wypoczynkowy „Leśna Dolina” położony jest we Wdzydzach Kiszewskich - „Sercu Kaszub”. O.W. „Leśna Dolina” usytuowany jest w samym centrum Wdzydz, w sąsiedztwie kąpieliska i przystani żeglarskiej oraz „Hotelu Niedźwiadek”. Teren „Leśnej Doliny” zajmuje obszar 2 hektarów i jest ogrodzony oraz dozorowany. Wśród zieleni i drzew sosnowych usytuowanych jest 19 drewnianych domków kempingowych oraz pole kempingowe dla przyczep i namiotów. Do (...)

Kemping nad Drzewiczką

ul. Sosnowa 9, 26-340 Drzewica, (woj. łódzkie)

Dysponujemy ośmioma pokojami 3-4 osobowymi; każdy pokój jest niezależny, ogrzewany, ma wyjście na taras, osobną łazienkę i aneks kuchenny. Pole namiotowe: Trwa dostosowywanie terenu na potrzeby pola namiotowego, informacja mailowo, lub telefonicznie. Zapraszamy!

Camping Świdnica

ul. Śląska 37, 58-100 Świdnica, (woj. dolnośląskie)

Camping Świdnica funkcjonuje od 2008 roku i jest obiektem o charakterze ogólnodostępnym, otwartym w okresie od maja do września. Powierzchnia całkowita campingu wynosi 0,5 hektara. Na części powierzchni campingu wydzielonych zostało 15 stanowisk caravaningowych o wymiarach 12x15 metrów. Pozostała część powierzchni zajmuje pole namiotowe oraz wolna przestrzeń wykorzystywana przy organizacji różnorakich imprez. Regulamin obiektu przewiduje możliwość ustawiania na wynajmowanej działce auto (...)

Polaris Chałupy

Sztormowa 3, 84-120 Chałupy, (woj. pomorskie)

Wygodne i eleganckie pokoje do wynajęcia to propozycja dla tych, którzy chcą być niezależni od deszczu, wiatru i połamanego namiotu, a wciąż przyciąga ich magia Półwyspu i Chałup. Propozycja ta może pozytywnie zaskoczyć nawet najbardziej wymagających. Pensjonat położony jest malownicze nad samą Zatoka Pucka, dzięki czemu z okien pokoi rozciąga się zachwycający widok. W pobliżu znajdują się różnego rodzaje usługi (...)

Maszoperia

ul. Mickiewicza, 84-140 Jastarnia, (woj. pomorskie)

To najpopularniejszy i najbardziej rodzinny Camping półwyspu Helskiego. Znajduje się pomiędzy Kuźnicą a Jastarnią, praktycznie na wjeździe do Jastarni. Ogromne billboardy i banery reklamowe nie pozwolą wam nas ominąć. Camping z wieloletnią tradycją, posiada rzeszę swoich stałych klientów. Na terenie Maszoperii znajdą Państwo także doskonale zaopatrzony sklep spożywczy, nowoczesną stołówkę oraz Restaurację i BAR. Camping Maszoperia jako jedyny Camping na Półwyspie Helskim (...)

Kamping Klif

Promenada Słońca 16, 76-211 poddabie, (woj. pomorskie)

Poddąbie – mała wieś letniskowa położona 8 km od Rowów, otoczona wspaniałymi lasami. W 1914 roku zbudowano tutaj wybrzeże z gliny o wysokości 35 m n.p.m. W wyniku działań fal morskich zostało zniszczone wytwarzając wielkich rozmiarów osuwisko. Miejscowość posiada kilka ośrodków wypoczynkowych, osiedle domków letniskowych oraz pola biwakowe. W ostatnich latach zyskuje coraz większą popularność wśród turystów dzięki wspaniałemu położeniu i pięknej (...)

Marina Karsibór

ul. 1.Maja 5A, 72-603 Świnoujście, (woj. zachodniopomorskie)

Marina-Karsibór położona jest na wyspie Karsibór jednej z 44 wysp Świnoujścia, w Rozlewisku Starej Świny. Bez wątpienia największym atutem Mariny jest położenie i przyroda. Można tu wynająć domek kempingowy wypożyczyć kajak rower wodny, łódkę wędkarską z silnikiem lub bez i powędkować ze znajomymi. Zapraszamy wodniaków. Jest tutaj pomost z miejscami do cumowania jednostek pływających jak również możliwość parkowanie jednostek przez sezon lub (...)

Podstrony:
1
...
3
4
5
...
41