Kempingi

414 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Pole Namiotowe Bóbr

Osowiec-Twierdza 8, 19-110 Goniądz, (woj. podlaskie)

Pole namiotowe Biebrzańskiego Parku Narodowego, położone w Osowcu-Twierdzy. Korzystna lokalizacja pod względem komunikacyjnym. Na polu namiotowym znajdują się ławy ze stołami, 2 wiaty turystyczne. Siedziba BbPN znajduje się w odległości ok. 1,5 km, w której znajduje się punkt Informacji Turystycznej oraz sala ekspozycyjna. Obok pola mieści się Terenowy Ośrodek Edukacyjny (2 ścieżki przyrodnicze: "Kładka" i "Las"). Dobre miejsce wypadowe na szlaki (...)

Camping Alexa

Chłapowo, ul. Żeromskiego 44, 84-120 Władysławowo, (woj. pomorskie)

Zapraszamy nad morze na wypoczynek w Campingu Alexa! Camping jest otwarty od 20.04.do 15.09 Nasz Camping położony jest na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego na wysokim klifie, skąd rozciąga się niepowtarzalny, piękny widok na morze Bałtyckie, Rozewie i Władysławowo. Pole namiotowe nad morzem to idealne miejsce, gdzie zaczerpną Państwo świeżego powietrza, poczują orzeźwiający nadmorski mikroklimat przesycony jodem oraz będą mogli cieszyć się słoneczną (...)

Feld-Camp

Rembów 25, 26-035 Rembów, (woj. świętokrzyskie)

Oferujemy możliwość wynajęcia pola biwakowego mieszczącego się nad samym jeziorem. Oferujemy możliwość wynajęcia pola biwakowego mieszczącego się nad samym jeziorem. Ceny za nocleg są uzgadniane indywidualnie w zależności od wykupionego noclegu. Oferujemy: - miejsca na obozy harcerskie, - organizacja miejsc na kolonie, - miejsca na rajdy. Nasi klienci mają możliwość wynajęcia: - łódki, - kajaków, - wynajem busa 9- osobowego, - rowerki wodne, - rowery turystyczne, - kamper. Zapraszamy do kontaktu!!!

Domek Campingowy

ul. Słowackiego 1, 72-600 Świnoujście, (woj. zachodniopomorskie)

Wynajmę (25m2) domek campingowy oraz (50m2) domek o podwyższonym standardzie na strzeżonym polu campingowym Relax w Świnoujściu. 200 m do plaży. Serdecznie Zapraszamy!

Pole campingowe Necko

ul. Sortowa 1, 16-300 Augustów, (woj. podlaskie)

Oferujemy Państwu pobyt na naszym polu kempingowym. Jest to rozległy, trawiasty plac o powierzchni 10000 m kw. otoczony drzewami, ogrodzony, uzbrojony w skrzynki elektryczne, oświetlenie. Można tu stawiać kampery, przyczepy kempingowe oraz namioty. Pole namiotowe znajduje się 100 m od Jeziora NECKO, na trasie Augustów- Suwałki obok Zajazdu Turystycznego HETMAN na ulicy Sportowej 1. W prowadzeniu naszego pola namiotowo - kempingowego (...)

Pole namiotowe Mazury

Ławny Lasek 4, 11-710 Piecki, (woj. warmińsko-mazurskie)

Zapraszamy do nas!! Oferujemy wypoczynek na świeżym powietrzu, w otoczeniu przyrody. Duży zielony teren. Możliwość rozbicia namiotu, rozpalenia grilla. Serdecznie Zapraszamy!

Pole namiotowe przystań Bila

Giżycko, 11-500 Giżycko, (woj. warmińsko-mazurskie)

Serdecznie zapraszamy żeglarzy, oraz turystów pieszych i zmotoryzowanych do spędzania wolnego czasu na polu biwakowym, oraz przystani BILA. To urokliwe miejsce znajduje się na szlaku WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH pod BOGACZEWEM nad jeziorem BOCZNYM (pomiędzy NIEGOCINEM a KANAŁEM KULA). Od strony wody jest to południowo- wschodni brzeg jeziora Bocznego, natomiast aby tu dotrzeć lądem należy jadąc z (...)

Pole namiotowe Brenno

ul. Storczykowa 33, 64-150 Wijewo, (woj. wielkopolskie)

POLE NAMIOTOWE [wynajem domków i przyczep campingowych] rozbicie namiotu - 4 zł pobyt na polu namiotowym - 9 zł osoba / doba ustawienie przyczepy campingowej - 6 zł przyczepa towarowa - 2 zł motocykl - 2 zł samochód - 4 zł WYNAJEM DOMKU 2 osobowy - 50 zł / doba 4 osobowy - 150 zł / doba WYNAJEM PRZYCZEPY 3 osobowa - 45 zł / doba 5 osobowa - 80 zł / (...)

Pole namiotowe w Wilamowie Julita

Wilamowo 42, 14-330 Wilamowo, (woj. warmińsko-mazurskie)

Pole Namiotowe w Wilamowie położone nad Jeziorem Ruda Woda między Małdytami a Dobrocinem w woj. Warmińsko-Mazurskim. Najbliższe Miasto Morąg Pole położone jest ok 4 km od głównej trasy S7 Gdańsk - Warszawa. Serdecznie Zapraszamy!

Przystań Kowale

ul. Szamotulska 18, 64-600 Oborniki, (woj. wielkopolskie)

Zapraszamy Państwa do Obornik na nasze pole namiotowe. Pełny węzeł sanitarny i bezpośrednie sąsiedztwo Warty i Wełny to dodatkowe atuty naszego pola. Można u nas rozbić namiot ale także przycumować łódkę i cieszyć się leżakowaniem na trawie w cieniu wierzb i olszyn. Co istotne: - miejsce, gdzie znajduje się nasze pole to lewy brzeg Warty, naprzeciwko ujścia Wełny do Warty (L. (...)

Podstrony: