Domki letniskowe

3321 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Domki letniskowe w Gródku nad Dunajcem

Gródek nad Dunajcem 36, 33-318 Gródek nad Dunajcem, (woj. małopolskie)

Domki letniskowe w Gródku nad Dunajcem, położone w niewielkiej odległości od Jeziora Rożnowskiego, blisko centum miejscowości. Zarówno ich lokalizacja jak i wyposażenie zapewnią każdemu idealny wypoczynek w malowniczej i spokojnej okolicy. Domki o wysokim standardzie, świeżo wyremontowane posiadają wspaniałe widoki na jezioro. Więcej informacji na stronie: grodek36.fajnewczasy.com Serdecznie zapraszamy :)

Dom Kresowy Przewięź

Przewięź 5, 16-300 Augustów, (woj. podlaskie)

Dom Kresowy Przewięź jest położony w przepięknym sosnowym lesie, nad brzegiem jeziora Białe, w sąsiedztwie Kanału Augustowskiego i Sanktuarium w Studzienicznej. W pobliżu przebiega międzynarodowa droga Via Baltica. Nasza restauracja znajduje się na dwóch poziomach. Z obu sal roztacza się wspaniały widok na okolicę. Do dyspozycji Państwa oddajemy dwie klimatyzowane sale restauracyjne, z których możecie rozkoszować się bliskością natury na przepięknych (...)

Domki Barnaba

Leśna 30, 72-346 Pobierowo, (woj. zachodniopomorskie)

Serdecznie zapraszamy do Pobierowa każdego roku od maja do września. Lokalizacja naszych domków gwarantuje spokojne spędzenie urlopu w otoczeniu lasu sosnowego, w odległości około 480 m od szerokiej, piaszczystej plaży Morza Bałtyckiego, w pobliżu centrum miejscowości. Nasz obiekt jest przyjazny rodzinom z dziećmi oraz zwierzętami domowymi. W tygodniu, w uzgodnieniu z gośćmi, organizujemy spotkanie integracyjne przy tanecznej muzyce. Na ogrodzonym terenie, (...)

Stanica Narewka

ul. Hajnowska 33, 17-220 Narewka, (woj. podlaskie)

Baza noclegowa oferuje pełne wyżywienie. Szczegóły do uzgodnienia na miejscu. Możliwość organizacji imprez integracyjnych oraz imprez plenerowych z ogniskiem i grillem. Darmowy parking dla gości, pole namiotowe oraz miejsca na przyczepy kempingowe. Gwarantujemy odpoczynek najbliżej natury. Blisko Białowieskiego Parku Narodowego oraz pełnej przyrody. Zapraszamy!

Ośrodek Wypoczynkowy Łabędź

ul. Leśna 3, 19-206 Rajgród, (woj. podlaskie)

Ośrodek Wypoczynkowy ŁABĘDŹ położony jest w zacisznym miejscu, nad pięknym jeziorem Rajgrodzkim w otoczeniu lasów świerkowo-sosnowych z dala od miejskiego zgiełku. Posiada własną, urozmaiconą i dobrze zagospodarowaną linię brzegową, z pomostem i strzeżonym kąpieliskiem. Jezioro Rajgrodzkie zajmuje powierzchnię 1514 ha, a jego woda należy do pierwszej klasy czystości. Przepływa przez nie rzeka Lega i Jegrznia, tworząc połączenie z jeziorem Dreństwo. Ośrodek (...)

Domki Letniskowe w Wólce Nadbużnej

Wólka Nadbużna, 17-300 Wólka Nadbużna, (woj. podlaskie)

Gmina Siemiatycze oferuje turystom odwiedzającym gminę w sezonie letnim osiem domków letniskowych położonych w Wólce Nadbużnej nad brzegiem rzeki Bug. Gmina Siemiatycze oferuje turystom odwiedzającym gminę w sezonie letnim osiem domków letniskowych położonych w Wólce Nadbużnej nad brzegiem rzeki Bug. Dzięki bezpośredniemu dostępowi do linii brzegowej rzeki Bug istnieje możliwość przycumowania kajaków do przystani - mariny oraz przyrządzenia posiłków pod dużą (...)

Ośrodek wypoczynkowy Pod Sosną

Siemiatycze, 17-300 Wólka Nadbużna, (woj. podlaskie)

Położony na terenie Parku Krajobrazowego w sosnowym lesie nad rzeką Bug, 10 km od Siemiatycz przy trasie Białystok - Lublin (140 km od Warszawy). Gwarantujemy Państwu unikalny mikrorklimat Podlaskiego Przełomu Bugu, a także prawdziwy relaks w nieskażonym środowisku "Zielonych Płuc Polski". Organizujemy: - wczasy, kolonie letnie, - obozy sportowe, - plenerowe warsztaty twórcze, (...)

Podstrony: