Giby

29 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Gospodarstwo Agroturystyczne Piotrowska Małgorzata

Giby 147, 16-506 Giby, (woj. podlaskie)

GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE MAŁGORZATY I MIROSŁAWA PIOTROWSKICH POŁOŻONE JEST W GIBACH NAD JEZIOREM WIERŚNIE Pięknem tego siedliska jest malownicze położenie, pomiędzy Puszczą Augustowską a Wigierskim Parkiem Narodowym. W 1997 roku zajęliśmy IV miejsce w wojewódzkim konkursie Zielone Lato. Do dyspozycji gości: Pensjonat „ASIA” CAŁOROCZNY z czterema mieszkaniami wakacyjnymi: 2- dwuosobowe, 2-trzyosobowe (możliwość dostawki) cztery wyposażone kuchnie, łazienki, TV, oddzielne wejścia , tarasy z meblami ogrodowymi. Domki (...)

Agroturystyka nad Marychą

Zelwa 48a, 16-506 Giby, (woj. podlaskie)

Pokoje wynajmowane przez cały rok. Możliwość wynajęcia całego domu w sezonie. Gospodarstwo oferuje dwa pokoje 2 os. oraz dwa pokoje wieloosobowe dla niepalących. Internet, telefon, parking strzeżony, TV. Dostęp do rzeki, pomost, łódki, grill, miejsce na ognisko, miejsce do wypoczynku na zewnątrz, plac zabaw dla dzieci. Posiłki- dania regionalne za dodatkową opłatą wg indywidualnego zamówienia (sękacz, mrowisko, kartacze, soczewiaki, babka (...)

Pole Namiotowe Władysław Motuk

Głęboki Bród 12, 16-506 Giby, (woj. podlaskie)

Zapraszamy na spływy kajakowe jedno - kilkudniowe najbardziej znaną i jedną z najpiękniejszych rzek w Polsce - Czarną Hańczą. Mieszkamy w miejscowości Głęboki Bród nad brzegiem rzeki, w środkowym odcinku spływu kajakowego. Jest to dogodne położenie, co stwarza możliwość dowozu kajaków na całej długości rzeki. Mamy możliwość transportu kajaków w ,,górę’’ rzeki lub też ich odbioru w dolnym odcinku biegu (...)

Dom nad jeziorem - Giby

ul. Giby 43, 16-506 Giby, (woj. podlaskie)

Pokoje do wynajęcia w domu nad jeziorem Gieret w miejcowości Giby, woj. Podlaskie, położone na skraju Puszczy Augustowskiej i Wigierskiego Parku Narodowego, przy trasie E16 między augustowem a granicą polsko - litewską. W pobliżu wiele jezior m.in. Pomorze, Czarne, Wierśnie, Białowierśnie, natomiast kwatera znajduje się w odległości 100m od jez. Gieret gdzie znajduje sie własna plaża, sprzet wodny, oraz miejsce (...)

Agroturystyka Bialowierśnie

Białowierśnie 10, 16-506 Giby, (woj. podlaskie)

Serdecznie zapraszamy do naszego agrogospodarstwa znajdującego się w cichej i spokojnej wsi Białowierśnie nad jeziorem Białym. Wszyscy, którzy pragną uciec od codziennego zgiełku i rozkoszować się relaksem w otoczeniu przyrody powinni trafić właśnie do nas:) Teren obiektu jest ładnie zagospodarowany. Pełno u nas kwiatów i zieleni. Jest miejsce na rozpalenie ogniska, grilla, plac zabaw dla dzieci. Sympatyczni gospodarze oddają do dyspozycji Gości (...)

Agroturystyka - Regina Malinowska

Białorzeczka 7, 16-506 Giby, (woj. podlaskie)

Witamy Państwa i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gospodarstwo agroturystyczne położone jest na obrzeżu Puszczy Augustowskiej, bezpośrednio nad jeziorem Czarnym. Posiadamy własny dostęp do jeziora: brzeg kąpielowy z trzema pomostami. Serdecznie zapraszamy!!!

Domek Letniskowy nad jeziorem Pomorze

Kukle, 16-506 Giby, (woj. podlaskie)

Piękne i spokojne miejsce do wypoczynku. Wiele atrakcji turystycznych w okolicy. Domek jest położony 16km od granicy z Litwą. Wyposażenie domku to dwie sypialnie, kominek, tv, lodówka, kuchnia gazowa, grill, zadaszona weranda. Domek na ogrodzonej posesji zwierzęta mile widziane. Odległość do jeziora 100m puszcza augustowska za ogrodzeniem. Tu można naprawdę wypocząć Zapraszamy!!

Agroturystyka u Bociana

Głęboki Bród 19 A, 16-506 Giby, (woj. podlaskie)

Nasza stanica położona jest na prawym brzegu rzeki Czarna Hańcza w samym sercu Puszczy Augustowskiej. Długość linii brzegowej wynosi około 200m. Cały brzeg jest zagospodarowany i przystosowany turystycznie. Naszym gościom oferujemy pola namiotowe, miejsce i drewno na ognisko, wiaty oraz pomosty wychodzące na wodę. Niewątpliwą atrakcją naszej stanicy jest możliwość skorzystania z tradycyjnej sauny (ruska bania) usytuowanej (...)

Podstrony: