Opolskie

416 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Hotel Zamkowy Młyn ***

ul. Młyńska 3, 47-300 Krapkowice, (woj. opolskie)

W oryginalnych wnętrzach starego młyna, którego powstanie datuje się na rok 1852, znajdują się przeznaczone do dyspozycji gości - usytuowane na pięciu kondygnacjach sale, w których pomieszczono w stylowych wnętrzach: kawiarnię, restaurację na 80 osób, dwupoziomową salę weselno-bankietową na łączną ilość 150 osób, salę konferencyjną na 80 osób oraz przypominającą swym charakterem i wystrojem lata dwudzieste ubiegłego wieku - salę (...)

Diecezjalny Dom Formacyjny

ul. Emilii Gierczak 2, 48-300 Nysa, (woj. opolskie)

Diecezjalny Dom Formacyjny to idealne miejsce dla zatrzymujących się w Nysie. Dogodna lokalizacja sprawia, że piękne zabytki i atrakcje są w zasięgu krótkiego spaceru. Oferujemy noclegi w pokojach 1,2,3 osobowych z łazienką, telefonem i Internetem.

Gospodarstwo Agroturystyczne Pokrzywna Panama

Pokrzywna 27a, 48-267 Pokrzywna, (woj. opolskie)

Gospodarzem jest pan Wojciech Giemzik. Pan Wojciech oferuje 4 pokoje 4-osobowe z łazienkami w osobnych domkach. Miejscowość Pokrzywna leży w Górach Opawskich. Gospodarstwo agroturystyczne leży niedaleko Głuchołaz. Dobry dojazd jest też od strony Prudnika. Plac zabaw z huśtawkami , zjeżdżalnią , trampoliną , miejsce na ognisko, przenośne grille niedaleka odległość do łowisk pstrąga , 2 km do basenów krytych , w bliskim sąsiedztwie (...)

Gospodarstwo Agroturystyczne Uroczysko OSIL Opole

ul. Ozimska 75, 46-043 Dylaki, (woj. opolskie)

Przepięknie położone gospodarstwo z dala od zabudowań zapewnia ciszę i pełny relaks. Idealne miejsce do pracy twórczej, tym bardzie że właściciel jest cenionym rzeźbiarzem. 2,5 hektara terenu w bezpośrednim sąsiedztwie domu, staw z wyspą, piec chlebowy, suszarnia grzybów, rożno, tworzy niepowtarzalny klimat. Wiele rzeźb tak wewnątrz domu jak i w ogrodzie świadczy o pasji właściciela jak i plenerach rzeźbiarskich jakie się (...)

Agro Greupner

ul. Wiejska 77, 47-133 Jemielnica, (woj. opolskie)

Agro Greupner poleca przytulne pokoje z łazienkami, TV i internetem (wi-fi) w budynku po starej piekarni, której obecnie znajduje się jadalnia. Ciekawostka domu są atrybuty piekarni początku XX wieku. Posiadamy miejsca noclegowe w pokojach 1, 2 i 3 osobowych (możliwość dostawek) z pełny węzłem sanitarnym, kuchnią ogólnodostępną, parkingiem. Obiekt położony jest w centrum Jemielnicy, 7 km od Strzelec Opolskich, 12 km od (...)

Cicha Dolinka (Góra Św. Anny)

Poręba, ul. Wiejska 22, Góra Św. Anny, 47-150 Leśnica, (woj. opolskie)

Agroturystyka Cicha Dolinka znajduje się we wsi Poręba, w województwie opolskim, która usytuowana jest na zboczu wzniesienia Góra Świętej Anny, na terenie Parku Krajobrazowego Góra św. Anny. Nasze gospodarstwo agroturystyczne jest położone malowniczo wśród pięknych łąk, pagórków, lasów i pól, które zapraszają do pieszych wędrówek i spacerów. Agroturystyka graniczy z annogórską kalwarią, na której znajdują się liczne kaplice. Szlakiem turystycznym można (...)

Ośrodek Wypoczynkowy Mała Panew

ul. Wędkarska 8, 46-045 Turawa, (woj. opolskie)

Ośrodek położony jest pomiędzy trzema jeziorami turawskimi, a jego 3 hektarowy teren stanowi park wśród wielkiego kompleksu leśnego Borów Stobrawskich. Ośrodek oferuje noclegi w pawilonie i murowanych domkach z pełnym węzłem sanitarnym. W pawilonie znajduje się przestronna stołówka, świetlica oraz kawiarnia. Istnieje możliwość wykupienia całodziennego wyżywienia. Warto skorzystać z bogatej infrastruktury rekreacyjnej. Ponadto w odległości 10 km znajduje się Krasiejów - (...)

Gospodarstwo agroturystyczne Gościnna Zagroda

Przysiecz ul.Stawowa 2, 46-060 Prószków, (woj. opolskie)

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego gospodarstwa agroturystycznego w Przysieczy. Jest to gospodarstwo rodzinne, prowadzone przez rodzinę Lipińskich i funkcjonuje cały rok. Posiadłość położona jest w pobliżu Borów Niemodlińskich. Przysiecz jest malowniczą wioską położoną nad trzema stawami i w 2003 wygrała konkurs, zdobywając tytuł najpiękniejszej wioski Opolszczyzny.

Ośrodek Turystyczno-Wypoczynkowy

Bąków, 46-233 Bąków, (woj. opolskie)

Ośrodek oddalony jest od Kluczborka o 5 km. Czynny sezonowo od 01.06. do 30.09. Oferuje 50 miejsc noclegowych w domkach murowanych przeznaczonych dla 3,4 osób, a także pole namiotowe dla 100 osób i 16 stanowisk na przyczepy kempingowe. Ogólnodostępne sanitariaty, kuchnia, sala TV. Powierzchnia kempingu obejmuje 20 ha, z czego 3 ha to akwen wodny przeznaczony do hodowli ryb. Na (...)

ul. Skłodowskiej 2/8, 48-300 Nysa, (woj. opolskie)

Podstrony:
1
...
2
3
4
...
42