Schroniska

268 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Na Polanie Chochołowskiej

skr. poczt. 195, 34-500 Zakopane, (woj. małopolskie)

Schronisko na Polanie Chochołowskiej (1 146 m npm) jest najlepszą bazą noclegową do wypadów w Tatry Zachodnie. Położone w Dolinie Chochołowskiej, której wylot znajduje się ok 10 km od Zakopanego. To największa dolina w Tatrach, zajmującej ponad 35 km2, pokrytej lasem świerkowym, która najpiękniej wygląda wiosną, kiedy kwitną krokusy, a na halach rozpoczyna się wypas owiec.

Orlica

Zieleniec 79, 57-340 Duszniki-Zdrój, (woj. dolnośląskie)

Oferujemy noclegi w pokojach: -2 osobowych -3 osobowych -4 osobowych Możliwość wykupienia śniadania. Serdecznie zapraszamy!

Ośrodek Szkoleniowy PCK

ul. Pułaskiego 54, 95-100 Zgierz, (woj. łódzkie)

Serdecznie zapraszamy do Ośrodka Szkoleniowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Zgierzu, który jest czynny przez cały rok. Naszym atutem jest dogodna lokalizacja. Obiekt znajduje się w zacisznym miejscu, w otoczeniu parku, łąk (ok. 2km od granicy Łodzi - 350m od przystanku tramwajowego 16, 46, 300m od trasy Katowice - Gdańsk) na terenie dawnej posiadłości Borstów. Organizujemy: • pobyty dla klientów indywidualnych, grup zorganizowanych • (...)

Szkolne Schronisko Młodzieżowe Podlasie

ul. Piłsudskiego 7B, 15-443 Białystok, (woj. podlaskie)

Jeżeli będą Państwo na Podlasiu .... zapraszamy do skorzystania z usług hotelowych Schroniska Młodzieżowego `Podlasie`: - atrakcyjne ceny- już od 20 zł za dobę - zniżki dla młodzieży, nauczycieli oraz posiadaczy legitymacji PTSM, Karty Euro 26, Karty Planeta Młodych - lokalizacja w centrum Białegostoku - informacja turystyczna o regionie- certyfikowany punkt (...)

Jaworzec - Bacówka PTTK

Jaworzec 1, 38-608 Wetlina, (woj. podkarpackie)

Bacówka Jaworzec znajduje się na miejscu nieistniejącej już wsi, o tej samej nazwie, która została zniszczona i wysiedlona po II Wojnie Światowej. W pobliżu można obejrzeć ruiny zabudowań dawnego Jaworca, cerkwisko i pamiątkowy cmentarz oraz krzyż upamiętniający zniesienie pańszczyzny.

Powiatowy Zespół Schronisk Młodzieżowych w Jaworze

ul. Starojaworska 7, 59-400 Jawor, (woj. dolnośląskie)

W centrum utworzono 69 miejsc noclegowych w pokojach jedno, dwu i trzyosobowych, wyposażonych w łazienki. W segmencie tym znajdować się będą sale dydaktyczne, sala konferencyjna oraz dwa pomieszczenia klubowo-świetlicowe na poddaszu budynku. Posiłki przygotowywane będą w zmodernizowanej kuchni i podawane w sali konsumpcyjnej, usytuowanej na parterze budynku. Na tym poziomie znajdować będą się również pomieszczenia administracyjne. W celu ułatwienia osobom (...)

Chata Baców

Krzyżowa, ul. Beskidzka 110, 34-335 Korbielów, (woj. śląskie)

Chata Baców położona jest na wysokości 630m n.p.m., przy głównej drodze w Korbielowie. Wokół chaty jest pole namiotowe, miejsce na ognisko, grill i plac zabaw. Bliko las oraz rzeka. Do dyspozycji gości jest duży parking. Polecamy domową kuchnię, w tym potrawy z dziczyzny. Obiekt jest czynny przez cały rok. Oferujemy 16 miejsc noclegowych w pokojach 2, 4, 6 osobowych, węzeł sanitarny. Atrakcje (...)

SSM w Gdyni

ul. Energetyków 13A, 81-184 Gdynia, (woj. pomorskie)

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia "miasta z marzeń i morza" czyli do naszej Gdyni. Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Gdyni zaprasza do skorzystania z nowoczesnej i taniej bazy noclegowej nad morzem, ceny już od ok. 20 PLN za 1 noc od osoby! Posiadamy świetną lokalizację. Znajdujemy się w bliskiej odległości od dworca kolejowego Gdynia Główna – (2 przystanki) komunikacją miejską, dojazd do Gdańska (...)

Szkolne Schronisko Młodzieżowe Legnica

ul. Jordana 17, 59-220 Legnica, (woj. dolnośląskie)

Schronisko posiada zgodnie z normami 55 miejsc noclegowych w 12 pokojach wielo- i mało-osobowych. Sypialnie w naszym Schronisku wyposażone są w nowe tapczany jednoosobowe bądź łóżka piętrowe, stoliki nocne, szafy ubraniowe, wieszaki, lustra, poduszki, kołdry lub koce. W większość sypialni znajdują się telewizory. Na kondygnacjach znajdują się węzły sanitarne, umywalki z bieżącą zimną i ciepłą wodą. Ogólnie posiadamy 7 natrysków oraz (...)

Szkolne Schronisko Młodzieżowe przy Zespole Szkół Zawodowych w Janowie Lubelskim

ul. Ogrodowa 20, 23-300 Janów Lubelski, (woj. lubelskie)

Szkolne Schronisko Młodzieżowe przy Zespole Szkół Zawodowych w Janowie Lubelskim oferuje tanie noclegi. Schronisko należy do grupy schronisk całorocznych. Doba w schronisku trwa od godz. 1700 do godz. 1000 następnego dnia. System rezerwacji miejsc noclegowych: - rezerwacje noclegów przyjmowane są od osób indywidualnych listownie, telefonicznie, faxem lub pocztą elektroniczną; - rezerwacje grup powyżej 10 osób muszą być potwierdzone pisemnie. Schronisko dysponuje 44 miejscami noclegowymi. Zapraszamy!!

Podstrony:
1
...
2
3
4
...
27