Sorkwity

35 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Dom Wczasowy Maradki

Maradki 10, 11-731 Sorkwity, (woj. warmińsko-mazurskie)

Zapraszamy na wypoczynek do naszego domu wczasowego położonego w malowniczej wiosce Maradki, oddalonej 5 km na południe od Sorkwit, miejscowości leżącej w połowie drogi między Mrągowem a Biskupcem w woj. warmińsko-mazurskim. Dom położony jest niedaleko jeziora Lampackiego oraz Piłakno, które ma jeszcze krystaliczną, pierwszej klasy czystości wodę. Otoczony strefą ciszy, tworzy znakomity rezerwat przyrody. To miejsce w którym dziewicza przyroda nie (...)

Gospodarstwo Agroturystyczne - U Eli

Kozłowo 1, 11-731 Sorkwity, (woj. warmińsko-mazurskie)

Osoby, które cenią sobie czystą, nieskażona przyrodę, mogą znaleźć wiele pięknych miejsc z dala od miejskiego zgiełku. Tym miejscem jest Kozłowo w gminie Sorkwity. Niewielka wieś położona 1 km od trasy Szczytno – Rybno – Mrągowo. Tu znajduje się nasze gospodarstwo leżące na uboczu, około 400 m od wsi, gwarantujące spokój i ciszę. Bogactwo lasów, jezior, malownicze krajobrazy zachęcają do czynnego wypoczynku. (...)

Gospodarstwo Gościnne Zyndaki

Zyndaki 20, 11-731 Sorkwity, (woj. warmińsko-mazurskie)

Właścicielami gospodarstwa są mieszkańcy Warmii i Mazur, miejscowość położona jest nad jeziorem zyndackim w odległość 20 m. Stwarza to wyjątkowe warunki do wypoczynku w ciszy i spokoju, oraz bezpośredniego kontaktu z przyrodą. Goście mają możliwość korzystania z kuchni, wyposażonej w lodówkę i kuchnię gazową. Mają też możliwość zakupu nabiału, owoców i warzyw, świeżego pieczywa z piekarni, która produkuje pieczywo metodami tradycyjnymi. (...)

Pokoje u Tereski

Stary Gieląd 9, 11-731 Sorkwity, (woj. warmińsko-mazurskie)

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek przez cały rok do pięknej mazurskiej miejscowości Stary Gieląd k/Mrągowa /odl.12 km/, położonej nad pięknym jeziorem Gielądzkim /największe jezioro na Pojezierzu Mrągowskim/. Jezioro posiada rozwiniętą linię brzegową z siedmioma wyspami, położone jest na obszarach chronionego krajobrazu i objęte jest strefą ciszy. Miejsce znakomitego wypoczynku od miejskiego zgiełku. Raj dla wędkarzy /również zimą/ i miłośników żeglowania i windsurfingu. (...)

Willa Nasze Wzgórze

Stary Gieląd 52, 11-731 Sorkwity, (woj. warmińsko-mazurskie)

Drogi Gościu, Jest takie szczególne miejsce, którym chcielibyśmy podzielić się z innymi, w ten sposób rozszerzając krąg sympatyków naszego domu do wszystkich tych, którzy tu trafią zachęceni ofertą. Dom stoi na wzgórzu na krańcu wsi Stary Gieląd, niedaleko wsi Sorkwity, nad Jeziorem Gielądzkim. Na szlaku rzeki Krutynia. Z bezpośrednią linię brzegową, uroczym zejściem do jeziora i na pomost. I z urzekającym (...)

Agroturystyka „Domek na górce”

Zyndaki 18, 11-731 Sorkwity, (woj. warmińsko-mazurskie)

Całoroczny dom z drewna zbudowany na niewielkim wzgórzu. W nim dwa oddzielne apartamenty, każdy po 70m. W obu znajduje się łazienka i kuchnia z pełnym wyposażeniem. Ogrzewany stylowym kominkiem, wykonanym z 19-sto-wiecznych kafli. Domek położony jest z dala od ludzi, panuje tu spokój i cisza. W gorące letnie dni można ulżyć sobie kąpielą w pobliskim jeziorze, oddalonym o ok 800m. Wokół (...)

Agraturystyka „U danusi”

ul. Młynowa 7a, 11-731 Sorkwity, (woj. warmińsko-mazurskie)

Zapraszamy Państwa do domu przeznaczonego do wypoczynku dla 12 osób. Dom znajduje się wśród zieleni na ogrodzonej i oświetlonej działce o powierzchni ok. 1 ha w pobliżu staw (ok.50m) znajdujący się w strefie ciszy.

„U Renatki”

Borowo 11, 11-731 Sorkwity, (woj. warmińsko-mazurskie)

Nasze gospodarstwo położone jest w małej malowniczej wsi Borowe, 12 km od Mrągowa. Miejscowość otoczona jest jeziorami i lasami, które zawsze pomagają odpocząć, oderwać się od codziennego zgiełku i trosk. Dlatego zapraszamy wszystkich tych, którzy tego poszukują oraz tych, którzy po prostu kochają Mazury i przyrodę. Przez wieś przebiega Szlak Kajakowy Krutyni - kajaki to miła forma aktywnego odpoczynku. Rzeka (...)

Agroturystyka „U Tereski”

Stary Giełąd 9, 11-731 Sorkwity, (woj. warmińsko-mazurskie)

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek przez cały rok do pięknej mazurskiej miejscowości Stary Gieląd k/Mrągowa /odl.12 km/, położonej nad pięknym jeziorem Gielądzkim /największe jezioro na Pojezierzu Mrągowskim/. Jezioro posiada rozwiniętą linię brzegową z siedmioma wyspami, położone jest na obszarach chronionego krajobrazu i objęte jest strefą ciszy.

Agroturystyka„Wichrowe Wzgórze”

„Wichrowe Wzgórze”, 11-731 Sorkwity, (woj. warmińsko-mazurskie)

Agro-wczasy na Mazurach to rzecz lepsza jest niż w górach wśród zieleni, lustra wody przyzwoite są wygody Koń pod siodło, rybka w stawie czas upływa na zabawie W naszym raju końskiej braci, każdy zyska a nie straci Relaks u nas murowany tylko odpowiedz nas kochany

Podstrony: