Nidzica

16 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Ośrodek GAWRA

WIKNO, 13-100 Nidzica, (woj. warmińsko-mazurskie)

Ośrodek GAWRA leży w sercu warmińsko- mazurskiej krainy , tuż nad otoczonym strefą ciszy jeziorem Omulew (ok 16 km od Nidzicy). Wspaniale wkomponowuje się w rozległą panoramę Puszczy Napiwodzkiej, unikalnego w skali europejskiej rezerwatu przyrody, poprzecinanego wodami rzek i jezior. W sąsiedztwie występują dwa pięknie rezerwaty przyrody Koniuszanka i Źródła rzeki Łyny bogate w ściśle chronione okazy flory i fauny.Przyrodnicze (...)

Stajnia Napiwoda

Napiwoda 101, 13-100 Nidzica, (woj. warmińsko-mazurskie)

Stajnia Napiwoda to owoc mojej pasji i marzeń o stworzeniu miejsca, które oferowałoby przyjezdnym zdrowy odpoczynek, szansę poznania koni oraz tajników sztuki jeździeckiej. Znajdziesz tu ciepłą rodzinną atmosferę, profesjonalne szkolenia pod okiem instruktora sportu, przyjazne konie i dużo dobrej zabawy. Dysponuję domkiem holenderskim, lecz już wkrótce będą pokoje gościnne. Serdecznie Zapraszam!!

Leśniczówka Dom Pracy Twórczej Nibork

Las Miejski 1, 13-300 Nidzica, (woj. warmińsko-mazurskie)

Leśniczówka Nibork to przede wszystkim Dom Pracy Twórczej Tygodnika POLITYKA i miejsce wypoczynku publicystów tego najbardziej opiniotwórczego pisma w kraju. Od niedawna ten komfortowy ośrodek zlokalizowany kilka kilometrów od centrum Nidzicy (155 km od Warszawy) wydawnictwo wynajmuje na biznesowe spotkania i szkolenia. Zapraszamy!

Agroturystyka Wróblewska

Jabłonka 36a, 13-100 Nidzica, (woj. warmińsko-mazurskie)

W każdym pokoju znajduje się osobna łazienka z prysznicem, telewizor, lodówka oraz czajnik. Pokoje posiadają podwójne i/lub pojedyncze łóżka. Istnieje możliwość dostawki za dodatkową opłatą/w niektórych pokojach znajduje się również rozkładana sofa. Oferujemy trzy pokoje z małym tarasem z widokiem na jezioro, parasolem i stoliczkiem. Do dyspozycji gości w pełni wyposażona wspólna kuchnia. W cenę nie wchodzą ręczniki. Apartamenty o wielkości około 35m2, (...)

Zajazd Europa

Litwinki, 13-100 Nidzica, (woj. warmińsko-mazurskie)

Uprzejmie informujemy, ze Zajazd "Europa" rozpoczął swa działalność, położony w połowie drogi miedzy Warszawa a Gdańskiem przy trasie E-7 stanowi bramę wjazdowa na Mazury. OFERUJEMY: Noclegi + Garaż dla twojego samochodu. Zapraszamy!

Podstrony: