Kruklanki

55 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Willa Żywki

Żywki 28a, 11-612 Kruklanki, (woj. warmińsko-mazurskie)

Urokliwie położona posiadłość na mazurach z bezpośrednim dostępem do jeziora, zaciszne i pięknie zagospodarowane miejsce. Wynajmujemy 4 - 5 pokoi co gwarantuje spokój i intymność, idealne dla osób które pragną odpocząć w komfortowych warunkach gdzie co rano słychać śpiew ptaków. W jednym z pokoi istnieje możliwość dostawki(dla dziecka). Dwa 2-3 pokoje znajdują sie w domu, mają wspólną przestronną łazienkę. Kolejne dwa pokoje (...)

Zajazd Nad Sapiną

ul. Wodna 7, 11 - 612 Kruklanki, (woj. warmińsko-mazurskie)

Położony nad brzegiem uroczej rzeki Sapina bieg której zaczyna się od miejscowości Kruklin k / Giżycka spinając swoim nurtem kolejno jeziora Patelnia, Gołdopiwo, Krzywa Kuta, Pozezdrze, Stręgiel by wpaść w miejscowości Ogonki do jeziora Święcajty które jest już integralną częścią szlaku wielkich jezior mazurskich połączonych ze sobą licznymi kanałami i śluzami od Węgorzewa aż do Rucianego Nida. Na Państwa przybycie przygotowaliśmy: (...)

Domki letniskowe bezpośrednio nad jeziorem Gołdopiwo

22 Lipca, 11-612 Kruklanki, (woj. warmińsko-mazurskie)

Trzy domki letniskowe położne w sercu Mazur, bezpośrednio nad jeziorem Gołdopiwo w miejscowości Kruklanki, nieopodal Puszczy Boreckiej, która jest siedliskiem żubrów. Wynajem całej posesji na wyłączność dla 10-15 osób, wyróżnia nas położenie nad samym jeziorem oraz bezpłatne użytkowanie sprzętu wodnego 2 kajaki, 2 łódki i rower wodny. 3 Domki letniskowe i przyczepa kempingowa (2x domek IV-os, 1x domek VI-os, camping 2-os) (...)

Pod Kogutkiem

ul.Wodna 10, 11-612 Kruklanki, (woj. warmińsko-mazurskie)

Zapraszamy Państwa do spędzenia kilku chociażby chwil w uroczej mazurskiej wsi jaką jest bez wątpienia wieś Kruklanki. Kruklanki położone są we wschodniej części Krainy Wielkich Jezior Mazurskich nad jeziorem Gołdapiwo i wzdłuż rzeki Sapina. Praktycznie każdy może znaleźć tutaj cos dla siebie - od beztroskiego wypoczynku po aktywną turystykę (spływy kajakowe). Przygotowaliśmy na Państwa przybycie w cichej i spokojnej okolicy w murowanym (...)

Noclegi Michał Bizoń

ul. 22 lipca 38, 11-612 Kruklanki, (woj. warmińsko-mazurskie)

Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób lubiących aktywny wypoczynek jak i ciszę i spokój. We wsi znajdują się sklepy spożywcze i przemysłowe, restauracje, ośrodek zdrowia i kościoły trzech różnych wyznań. Dla gości proponujemy: -23 miejsca noclegowe w trzech domach -Możliwość całodziennego wyżywienia w naszej restauracji Mazurski Zaścianek -Spływy kajakowe dla grup do 40 osób. Informacje o naszych spływach sapinakajaki.pl -Naukę windsurfingu w naszej bazie (...)

Ośrodek Wczasowy Jakub

ul. Wczasowa 45, 11-612 Kruklanki, (woj. warmińsko-mazurskie)

Ośrodek Wczasowy, Wypoczynkowy jest pięknie położony na stosunkowo wysokim brzegu jeziora Gołdopiwo w miejscowość Kruklanki w odległość ok. 10 km od Giżycka, w otulinie Puszczy Boreckiej między Giżyckiem, a Węgorzewem. Nad brzegiem jeziora istnieje własna plaża z pomostem, strzeżone kąpielisko oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego (rowery wodne, kajaki, łodzie wędkarskie i spacerowe). Czysta woda w jeziorze, piękne widoki oraz zasobność w wiele (...)

Pokoje nad jeziorem Brożówka

Brożówka, 11-612 Kruklanki, (woj. warmińsko-mazurskie)

Zapraszamy do wynajęcia pokoi w całorocznym domu lub całego domku w malowniczej, turystycznej wsi Brożówka ok.14km od Giżycka (centralnego miasta Krainy Wielkich Jezior). Brożówka to mała miejscowość położona nad jeziorem Brożówka (znajdującego się w strefie ciszy) na skraju Puszczy Boreckiej, jednego z niewielu siedlisk żubrów. Nieopodal przepływa rzeka Sapina, nadająca się doskonale na spływy kajakowe. To idealne miejsce na wypoczynek, (...)

Dom Nad Rozlewiskiem

Jeziorowskie 16, 11-612 Kruklanki, (woj. warmińsko-mazurskie)

„Dom Nad Rozlewiskiem” jest bardzo kameralnym gościńcem dla 28 osób, wyciętym niemal żywcem z XIX-wiecznej ryciny. Wyposażony stylowo, posiada 4 komfortowe apartamenty, idealne na rodzinny wypoczynek oraz 2 pokoje na romantyczny pobyt dla zakochanych. W cenie pobytu nasi Goście mają do dyspozycji bezpośredni dostęp do jeziora, molo z prywatną plażą, 2 nowoczesne rowery wodne (czteroosobowy i pięcioosobowy, w tym jeden z (...)

Pokoje w domu całorocznym do wynajęcia

ul. 22-Lipca 29B, 11-612 Kruklanki, (woj. warmińsko-mazurskie)

Kruklanki to mała miejscowość położona nad jeziorem Gołdopiwo (znajdującego się w strefie ciszy) na skraju Puszczy Boreckiej, jednego z niewielu siedlisk żubrów. Nieopodal przepływa rzeka Sapina, nadająca się doskonale na spływy kajakowe. To idealne miejsce na wypoczynek, aktywny urlop, czy poznanie uroków przyrody. W okolicy znajdują się oznakowane szlaki rowerowe. Kruklanki to jedno z najczystszych miejsc w Polsce. Do wynajęcia (...)

Apartament Nad rzeką Sapiną

ul. Dworcowa 2A, 11-612 Kruklanki, (woj. warmińsko-mazurskie)

Apartament "nad rzeką Sapiną" to miejsce, które pozwala na spędzanie wypoczynku w bardzo dobrych warunkach, i stanowi świetną bazę "wypadową" do zwiedzania Mazur. Sama najbliższa okolica zapewnia wiele atrakcji, których poznawanie zajmuje wiele dni.
 Apartament nad Sapiną to to miejsce gdzie od 2 do 6 osób można wygodnie mieszkać, i cieszyć się swobodą. Wysoki standard poszczególnych pokoi, telewizja, dostęp do (...)

Podstrony:
1
2
3
4
...
6