Schroniska

268 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Schronisko SSM

Al. Jana Pawła II 18 b, 38-600 Lesko, (woj. podkarpackie)

Szkolne Schronisko Młodzieżowe "Bieszczadnik" posiada: 20 miejsc w pokojach 3-osobowych z łazienkami oraz 62 miejsca w pokojach z łazienkami, dużą świetlicę z TV, małe kuchnie samoobsługowe na piętrach, Grupy zorganizowane od 20 osób mogą korzystać z wyżywienia oferowanego przez stołówkę schroniska (120 miejsc), łazienki wspólne w korytarzach odrębne dla kobiet i mężczyzn, obok budynku 2 boiska asfaltowe do piłki ręcznej i koszykowej, (...)

Schronisko Młodzieżowe

uL. Dąbrowskiego 26, 48-200 Prudnik, (woj. opolskie)

Upowszechnianie krajoznawstwa i turystyki, umożliwianie odkrywania dziedzictwa kulturowego miasta prudnik i piękna naszego regionu poprzez zapewnienie wygodnej, taniej i bezpiecznej bazy noclegowej dla dzieci i młodzieży oraz wszystkich osób akceptujących reguły schroniska, przy ciągłym podnoszeniu jakości świadczonych usług. Stawiamy sobie za cel ciągłe doskonalenie w kierunku spełnienia oczekiwań i osiągnięcia zadowolenia przybywającego do nas turysty. Schronisko Młodzieżowe" Dąbrówka" (...)

Schronisko Sowa

Sokolec 49, 57-450 Ludwikowice Kłodzkie, (woj. dolnośląskie)

Dawne Schronisko Eulenbaude (Sowa) jest jednym z najstarszych obiektów tego typu w Górach Sowich istniejących do dzisiaj a jego wnętrze w dużej części oddaje oryginalny, historyczny wygląd sudeckiego schroniska. Dwie główne sale obiektu (jedna z kominkiem) mogą pomieścić 60-80 osób. Planując dłuższą wycieczkę, w Góry Sowie, proponujemy właśnie tutaj w ,,Sowie`` spędzić nocleg. obiekt jest położony jest, na (...)

Dom Turysty Gubin

ul. Obrońców Pokoju 18, 66-620 Gubin, (woj. lubuskie)

Posiadamy pokoje jedno, dwu, trzy i sześcioosobowe z łazienkami, umywalkami. W zależności od standardu, wyposażone w telefon i TV. Dysponujemy pięćdziesięcioma miejscami noclegowymi. Możliwość pełnego wyżywienia (bar "Surprise" w piwnicy). W bliskim sąsiedztwie znajduje się: pełna sieć sklepów,, kantory, dworzec PKS, postój taksówek, nowoczesny kryty basen, bar McDonald i inne atrakcje. Wiele pokoi wyposażono w telefon i TV. Piętrowe łóżka nie (...)

Sanatorium Uzdrowiskowe Rybniczanka

ul. Kasprowicza 14, 72-600 Świnoujście, (woj. zachodniopomorskie)

Sanatorium Uzdrowiskowe RYBNICZANKA prowadzi działalność leczniczą i wypoczynkową, opiekę lekarską i opiekę pielęgniarską.Prowadzimy rehabilitację następujących schorzeń:• choroby narządu ruchu i reumatyczne• choroby układu krążenia • choroby skóry i tarczycy • choroby układu oddechowego.Wykonujemy następujące zabiegi: kąpieleł• solankowe • kwasowęglowe • perełkowe • galwaniczne • wirowe kończyn górnych lub dolnych•masaże:• klasyczny • wibracyjny • podciśnieniowy• podwodny;inhalacje solankowe;okłady parafinowe;oklady borowinowe;lampa (...)

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Rajczy

Rajcza, 34-370 Rajcza, (woj. śląskie)

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Rajczy - Nickulinie funkcjonuje jako całoroczne schronisko od 1975 r., Kuchnia samoobsługowa, wyposażona w naczynia i sprzęt kuchenny, jadalnia. Grill, miejsce na ognisko, kije do kiełbasek. Zadaszona wiata ze stołami i ławami na 40 osób. Możliwość wykupienia całodziennego wyżywienia, bądź obiadów lub obiadokolacji. Boisko do siatkówki, duży ogrodzony ogród z licznymi okazami drzew liściastych. Dostępność szlaków turystycznych rejonu (...)

Szkolne Schronisko Młodzieżowe Wałowa Gdańsk

ul. Wałowa 21, 80-858 Gdańsk, (woj. pomorskie)

Schronisko przy ul. Wałowej 21 istnieje od 1956 roku i jest to najstarsza tego typu placówka w woj. pomorskim. Dzięki doskonałej lokalizacji jest najchętniej odwiedzana zarówno przez turystów krajowych jak i zagranicznych. Stanowi doskonałą bazę wypadową do wędrówek po Starówce jak i wycieczek po Trójmieście. Baza noclegowa w pełni przystosowana jest do potrzeb naszych Gości. Filia nr 1 przy ul. Wałowej (...)

Chatka Studencka Rogacz

Wilkowice 1, 43-365 Wilkowice, (woj. śląskie)

Schronisko "ROGACZ" położone jest w Beskidzie Małym, opodal Magurki Wilkowickiej. Jest doskonałą bazą wypadową do wędrówek pieszych, zarówno po Beskidzie Śląskim, jak Małym. Spod schroniska roztacza się piękny widok na Beskid Śląski i okolice Bielsko-Białej. Tutaj na pewno wypoczniesz i pooddychasz świeżym powietrzem. Warunki: pokoje wieloosobowe (wymagane śpiwory), łazienka z ciepłą wodą i prysznicami, 4-osobowy pokój dla opiekunów, schronisko jest ogrzewane. Do (...)

Szkolne Schronisko Młodzieżowe TPD

Michała Drzymały 3, 60-613 Poznań, (woj. wielkopolskie)

Szkolne Schronisko Młodzieżowe TPD położone jest obok ścisłego centrum Poznania w spokojnej, willowej okolicy. Dzięki dobrej lokalizacji, mają Państwo możliwość z łatwością zwiedzić wszystkie zabytki naszego miasta. W pobliżu naszego obiektu znajduje się przystanek autobusowy oraz tramwajowy. Naszym gościom zapewniamy miłą atmosferę i profesjonalną obsługę. Na terenie schroniska znajduje się zamykany parking oraz bezprzewodowy internet. Doba w schronisku rozpoczyna się o (...)

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Dukli

ul. Rynek 9, 38-450 Dukla, (woj. podkarpackie)

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Dukli jest obiektem całorocznym. Oferujemy: - 40 miejsca noclegowe (5 pokoi), - bardzo dobre warunki zakwaterowania w pokojach 2, 8, 10 i 16 osobowych - kuchnia samoobsługowa wyposażona w podstawowy sprzęt kuchenny, - możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsc, - do dyspozycji duża świetlica, - atrakcyjne położenie w centrum Dukli. Organizujemy: - wycieczki piesze w góry z przewodnikiem, - możliwość organizacji zielonych szkół, kolonii,zimowisk, kursów, konferencji - możliwość organizacji (...)

Podstrony:
1
2
3
4
...
27