śląskie

1855 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Chata z Widokiem

ul. Malownicza 2, 34-323 Kocoń, (woj. śląskie)

Chata zlokalizowana jest na malowniczym wzgórzu zwanym „Kocońską Górą” leżącym na pograniczu Beskidu Małego, oraz Pasma Pewelskiego (inaczej nazywanego Czeretnikami), u stóp obszaru „Natura 2000” w Beskidzie Małym. Chata znajduje się w cichej i spokojnej wiosce Kocoń, przynależącej do gminy Ślemień, otoczonej zewsząd lasami, wzgórzami i górami, słynącej z czystego powietrza i wspaniałych krajobrazów – tu, wśród piękna natury odpocznienie (...)

Agroturystyka:Patryk Mendla

ul. Wiejska 12, 44-180 Pawłowice, (woj. śląskie)

Zapraszamy do naszego gospodarstwa, które znajduje się Pawłowice. W naszym gospodarstwie czeka na Państwa szereg atrakcji. Kąpiel lub pływanie łódką na dużym stawie przed budynkiem. Do lasu 2 km, nad jezioro Pławniowice - 10 km. Do zamku w Toszku ok. 2 km. Można zabrać swoje zwierzę. W gospodarstwie są krowy, pies oraz drób. Można nauczyć się doić krowy. Można skorzystać ze (...)

Chata Leśniczówka

Ropienka 1, 38-711 Ropienka, (woj. śląskie)

Ten dom został przeniesiony z Bieszczadów, to przykład typowej chaty stawianej dla “leśnych ludzi”. Zachowana od zniszczenia pełni dziś funkcję kameralnego pensjonatu z wygodnym wnętrzem. Na dole jest przestronny salon z kominkiem oraz kuchnia, na piętrze znajduje się 6 pokoi z czego dwa posiadają wspólne wejście, łącznie możemy pomieścić 12 osób, wszystkie pokoje posiadają łazienki. Przed domem znajduje się staw (...)

Kajnar

ul. Wróblewskiego 10/6, 44-100 Gliwice, (woj. śląskie)

Dla turysty indywidualnego proponujemy noclegi w naszej Stanicy: 2 pokoje, pokój sypialny 3-4 -osobowy, pokój gościnny, kuchnia, łazienka. Dla grup kajakowych – dysponujemy polem namiotowym dla 70 osób oraz sanitariatami i prysznicami. - pobyt w hotelu – 65 zł / osoba (ze śniadaniem) – pokoje 2, 3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym - pobyt na polu namiotowym (...)

Podstrony: