Szczyrk

164 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Willa nad potokiem

ul. Górska 86, 43-370 Szczyrk, (woj. śląskie)

Proponujemy Państwu wypoczynek w naszym obiekcje położonym w Szczyrku-Biłej Tworzą go dwa bliźniacze budynki trzykondygnacyjne bardzo korzystnie usytuowane, albowiem po przeciwnej stronie ulicy znajduje się przystanek autobusowy, a obok (10 m) restauracja "Beskidek" serwująca smaczne śniadania i kolacje oraz sklep ogólno spożywczy czynny we wszystkie dni tygodnia. Posesia jest ogrodzona i można garażować samochody na jej terenie. Korzystne położenie opisywanego (...)

Orlik Pokoje Gościnne Szczyrk

ul. Grabowa 7, 43-370 Szczyrk, (woj. śląskie)

Lokalizacja Orlika – poniżej Przełęczy Salmopolskiej na wysokości 790 m n.p.m. przy żółtym szlaku turystycznym, łączącym Szczyrk Solisko z Przełęczą Salmopolską zwaną „Biały Krzyż” skąd prowadzą szlaki turystyczne na Skrzyczne, Baranią Górę do Wisły i Brennej oraz na Klimczok i Szyndzielnię. Położenie Pokoi Gościnnych Orlik z dala od centrum Szczyrku, wśród lasów i łąk, świeże górskie powietrze, źródlana woda to doskonałe (...)

Tanie pokoje Szczyrk, Pokoje Gościnne Arka

Przedwiośnie 10, 43-370 Szczyrk, (woj. śląskie)

Pokoje Gościnne ARKA to wymarzone miejsce dla osób poszukujących wypoczynku w ciszy, spokoju i komfortowych warunkach. Wysoka jakość oferowanych usług, tradycyjna, beskidzka gościnność oraz ciepła i przytulna atmosfera czynią z ARKI miejsce swoistego uroku. Niezależnie od pory roku, w jakiej nas odwiedzicie, zadbamy o to, aby ten pobyt dostarczył Wam wielu niezapomnianych wrażeń... Zorganizujemy Wam cudowny wypoczynek, gwarantując przy tym (...)

Podstrony: