Olsztyn

102 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Całe mieszkanie z niezależnym wejściem do wynajęcia na peryferiach Olsztyna

Gwiezdna, 10-711 Olsztyn, (woj. warmińsko-mazurskie)

Proponujemy Państwu do wynajęcia za niewielkie pieniądze całą kondygnację w domu jednorodzinnym w spokojnej dzielnicy na peryferiach Olsztyna. Cena za całą kondygnację (6 miejsc z pościelą) to tylko 150 zł za dobę, co w przeliczeniu na osobę (przy maksymalnym wykorzystaniu 6 miejsc) daje tylko 25 zł za dobę !!! W okresie od 2 lipca do 25 września całą kondygnację można (...)

Gospodarstwo agroturystyczne u Franka

Wiktora Steffena, 11-036 Olsztyn, (woj. warmińsko-mazurskie)

Gospodarstwo Agroturystyczne "U Franka" znajduje się w malowniczej miejscowości Sząbruk, która leży pomiędzy 2 jeziorami (jez. Wulpińskie, jez. Świętajno Naterskie). Mamy do zaoferowania Państwu oddzielne mieszkanie w skład którego wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz do Państwa dyspozycji ogród z dużym tarasem i miejscem na grilla. Serdecznie zapraszamy!!!

Pensjonat Eljan

ul. Lubelska 47, 10-410 Olsztyn, (woj. warmińsko-mazurskie)

Najpiękniejsza duża, przestronna sala weselna w Olsztynie. Wesele z noclegami w pokojach z łazienkami. Apartament dla Młodej Pary gratis. Duży parking, dobry dojazd z centrum. Możliwość przejażdżki bryczką lub wozem konnym. Zdjęcia w plenerze nad jeziorem Trackim. Atrakcyjne położenie i wspaniały klimat sprawią, że zawsze będziesz chciał do nas wrócić!

Pensjonat Myśliwskie Zacisze

Nikielkowo 14, 10-376 Olsztyn, (woj. warmińsko-mazurskie)

Na skraju miasta Olsztyna, zaledwie 6km od jego centrum, leży rozwojowa miejscowość Nikielkowo, a w niej czeka na Państwa gościnny kompleks restauracyjno-pensjonatowy "Myśliwskie Zacisze". Oprócz indywidualnych klientów przyjmujemy organizację imprez okolicznościowych, dostosowując ofertę do osobistych

Willa Graf

ul. Bałtycka 44, 10-176 Olsztyn, (woj. warmińsko-mazurskie)

Całoroczny komfortowy dom w pełni wyposażony (wraz z pościelą, goście przywożą tylko własne ręczniki), położony nad czystym jeziorem GIM-100m, w dużym kompleksie Lasów Łańskich koło wsi Nowa Kaletka, 23 km na południe od Olsztyna. Wspaniałe położenie domu zapewnia doskonałe warunki do wypoczynku, uprawiania sportów wodnych, Spacerów, grzybobrania, wycieczek rowerowych. Teren wokół domu jest ogrodzony, oświetlony, znajduje się na nim: Zadaszona, zamykana wiata na (...)

Gospodarstwo agroturystyczne W krainie jezior i lasów

Marózek 8, 11-015 Olsztynek, (woj. warmińsko-mazurskie)

Proszę o pisanie wiadomości wprost na email bądź kontakt telefoniczny! Na wiadomości na tej stronie nie odpowiadamy! Z dala od zgiełku miast... Gospodarstwo agroturystyczne "W krainie jezior i lasów" jest malowniczo położony w niewielkiej miejscowości Marózek 14 km od Olsztynka. Otoczony gęstym lasem mieszanym jest doskonałym miejscem wypoczynkowym dla całej rodziny. Nieopodal znajdą Państwo wspaniałe łowiska wędkarskie, a także sklep z żywą rybą (...)

Podstrony: