Murzasichle

114 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Ewela

Małe Ciche 56, 34-531 Murzasichle, (woj. małopolskie)

Prowadzimy wynajem pokoi w stylowym, wykonanym z bali drewnianych budynku położonym w atrakcyjnej i cichej okolicy w niewielkiej odległości od wyciągu narciarskiego. Począwszy od 1995 r. rok rocznie odwiedza nas bardzo wielu gości. Na terenie posesji znajduje się nieodpłatne miejsce do parkowania samochodów. Większość pokoi posiada własny węzeł sanitarny. W każdym pokoju znajduje się radio oraz telewizor. Wychodząc na przeciw (...)

Willa Ostoja

ul. Sądelska 38d, 34-531 Murzasichle, (woj. małopolskie)

Bardzo serdecznie zapraszamy do naszego domu położonego we wsi Murzasichle, przepięknie położonej miejscowości na granicy z Zakopanem i Tatrzańskim Parkiem Narodowym. Murzasichle to doskonałe miejsce dla osób lubiących Tatrzańskią przygode i wypoczynek wśród przyrody. Dla turystów spragnionych pieszych wędrówek i obcowania z przyrodą - Murzasichle stanowi doskonały punkt wypadowy do wycieczek na Halę Gąsienicową, do Małego Cichego, na Cyrhlę i do (...)

Domek góralski Na Pastwisku

Małe Ciche 12, 34-531 Murzasichle, (woj. małopolskie)

Nasz pensjonat położony jest w malowniczej okolicy, na uboczu niewielkiej miejscowości Małe Ciche co gwarantuje ciszę, spokój, wspaniały wypoczynek w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i szumu górskiego potoku. Obiekt nasz jest dedykowany dla wszystkich chętnych spędzenia udanego urlopu u podnóża Tatr, a przede wszystkim wymarzonym miejscem dla rodzin z dziećmi. Oferujemy zakwaterowanie dla 17 osób w pokojach 2, 4 i 5 osobowych z (...)

Dom Wypoczynkowy Willa Jędruś

ul. Sądelska 16, 34-531 Murzasichle, (woj. małopolskie)

W Murzasichlu znajdują się wyciągi narciarskie , mini basen , dobre zaplecze gastronomiczne i handlowe. Rozciągają się stąd wspaniałe widoki na Tatry : Hawrań , Lodowy Szczyt , Koszysta , Buczynowe Turnie , Granaty , Kozi Wierch , Giewont , Czerwone Wierchy. Otaczające Murzasichle lasy zapewniają bogactwo runa leśnego , ciszę i spokój. Można u nas mile spędzić czas o każdej porze roku. Zapraszamy (...)

Podstrony: