Podlaskie

1186 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

U Zdzisia

ul. Browarna 13, 16-080 Tykocin, (woj. podlaskie)

Kwatera agroturystyczna "U Zdzisia" położona jest malowniczo w centrum Tykocina z widokiem na zamek, kościół i starorzecze Narwi. Oferujemy: Pokój 2 - osobowy - 35 - 50 zł / osobę W cenie noclegu: parking na terenie ogrodzonym, dostęp do internetu, możliwość grillowania, oraz korzystania z sauny suchej i mokrej. Zapraszamy!

Pod Dębem Tykocin

ul. Sokołowska 4, 16-080 Tykocin, (woj. podlaskie)

Do Państwa dyspozycji posiadamy - apartament 5 osobowy z łazienką - trzy pokoje 3-osobowe ze wspólną łazienka Dodatkowo w obiekt znajdą Państwo: - przestronną i nowocześnie wyposażoną kuchnię (lodówka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, zmywarka) - bezprzewodowy dostęp do internetu WiFi - telewizję - rowery - możliwość darmowego wypożyczenia suszarki oraz żelazka - turystyczne materiały informacyjne W ogrodzie zapewniamy możliwość grillowania oraz relaksu na wolnym powietrzu. Dodatkowo, możliwość parkowania aut na terenie (...)

Dom Na Wschodzie

Łąkowa 108, 17-220 Siemianówka, (woj. podlaskie)

Dom na Wschodzie to nasza wymarzona agroturystyka położona w otulinie Puszczy Białowieskiej na malowniczym Podlasiu. Do dyspozycji gości jest drewniany dom, ruska bania, skansen, domowa atmosfera oraz aromatyczna kuchnia wegetariańska. Gorąco zapraszamy! Również ze zwierzętami! Dom w naszej agroturystyce przenieśliśmy do Siemianówki na Podlasiu wprost ze wsi Biardy. Siemianówka jest niezwykle urokliwą i wielokulturową wsią. Została założona już przed rokiem 1634. (...)

Podstrony: