Mazowieckie

1089 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Gospodarstwo Agroturystyczne Górska Beata

Górki Grubaki 11, 07-120 Korytnica, (woj. mazowieckie)

Zapraszamy do Gospodarstwa Agroturystycznego we wsi Górki Grubaki! Spędzą tu Państwo wspaniałe Wakacje na Wsi! Prowadzimy prawdziwe gospodarstwo rolne w malowniczej okolicy pośród lasów, łąk, w pobliżu rzeki. Natura stworzyła tu przepiękne krajobrazy. Świeże powietrze i miła atmosfera jest tutaj gratis! Mogą Państwo spróbować prawdziwego wiejskiego życia: uczestniczyć w pracach polowych, pomagać przy oporządzaniu krówek, cielaków, świnek, czy kurczaków. Mamy tu wspaniałe warunki (...)

Przedmieście

Ogrodnicza 9, 05-082 Nowe Babice, (woj. mazowieckie)

HOTEL & RESTAURANT (...)

Gospodarstwo Agroturystyczne Madam

Bełek 22, 26-420 Nowe Miasto nad Pilicą, (woj. mazowieckie)

Nasze Gospodarstwo znajduje się z dala od miejskiego zgiełku w niewielkiej wsi w dolinie Pilicy. Za domem w odległości kilkunastu metrów jest staw, dzięki któremu nasi goście mają możliwość łowienia ryb, pływania łódką, kajakami i rowerkami wodnymi. Zaraz za stawem przypływa wąska struga, która stwarza niesamowity klimat przy letnich spacerach. Pokoje są 4-osobowe, mamy również piękną sypialnie małżeńską. W każdym pokoju jest (...)

Hipstel

ul. Pańska 67, 00-830 Warszawa, (woj. mazowieckie)

Hipstel to unikatowe miejsce położone w samym sercu Warszawy. Powstało z miłości do podróży, na bazie najlepszych doświadczeń z całego świata, aby dzisiaj móc oferować nocleg oraz wiele innych ciekawych możliwości w najlepszej atmosferze. Aby pokazać, tym którzy tego oczekują, Warszawę z zupełnie nieznanej strony, jak i z tej znanej z pocztówek. Cały hostel jest nowocześnie umeblowany a jednocześnie utrzymany (...)

Centrum Hotelowo Konferencyjne Wald

ul. Połczyńska 52, 01-337 Warszawa, (woj. mazowieckie)

Wald Economy w Warszawie to nowoczesny hotel. Łączy w integralny sposób ofertę wypoczynkową z możliwością organizacji spotkań biznesowych oraz imprez okolicznościowych i firmowych. Obiekt dysponuje 150 miejscami noclegowymi w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych oraz apartamentach. Goście mogą korzystać z propozycji zabiegów w gabinecie SPA. Czekają tu na nich masaże relaksujące oraz zabiegi pielęgnacyjne i upiększające. Przestrzeń zabawy Hotel posiada przestronną salę (...)

Podstrony: