Suwałki

73 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Ośrodek Wypoczynkowy Stary Folwark

Stary Folwark, 16-412 Suwałki, (woj. podlaskie)

Ośrodek Wypoczynkowo – Żeglarski w Starym Folwarku położony jest nad malowniczym jeziorem Wigry, w odległości ok. 12 km od Suwałk. Bezpośrednie sąsiedztwo Wigierskiego Parku Narodowego tworzy niezwykły klimat i wspaniałe warunki zarówno do relaksu jak również aktywnego wypoczynku. Ośrodek Wypoczynkowo – Żeglarski to 4 pokoje czteroosobowe oraz czteroosobowy apartament. W sumie 20 miejsc noclegowych dostępnych dla Państwa przez cały rok. Wszystkie (...)

Gospodarstwo Agroturystyczne - Zofia Tarasiewicz

Tartak 9, 16-402 Suwałki, (woj. podlaskie)

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia gospodarstwa agroturystycznego, położonego w jednym z najpiękniejszych zakątków naszego kraju - na Suwalszczyźnie, w Wigierskim Parku Narodowym, we wsi Tartak, nad jeziorem Pierty. Otoczenie gospodarstwa to wspaniałe lasy, jeziora i urozmaicony krajobraz Wigierskiego Parku Narodowego. Pani Zosia proponuje: wędrówki po szlakach turystycznych i ścieżkach edukacyjnych WPN-u,wędkowanie, pływanie łodziami i kajakami, spływ Czarną Hańczą,warsztaty kulinarne: produkty mleczarskie, potrawy regionalne,wycieczki (...)

Agroturystyka Wasilewscy

Stary Folwark 83a, 16-402 Suwałki, (woj. podlaskie)

Nasze całoroczne gospodarstwo o powierzchni 2ha jest położone w pobliżu jeziora Wigry w Centrum Wigierskiego Parku Narodowego. Obiekt wraz z zagospodarowanymi miejscami na różne formy wypoczynku jest ogrodzony. Do Państwa dyspozycji jest: * miejsce na ognisko i grilla, ławeczki i parasol ogrodowy * plac zabaw dla dzieci (huśtawki, piaskownica, zabawki) * łódź wiosłowa * miejsce parkingowe i garaż Do dyspozycji Gości oddajemy całe piętro w nowym (...)

Dom Studenta PWSZ

ul. Teofila Noniewicza 10, 16-400 Suwałki, (woj. podlaskie)

Dom Studenta Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach przy ulicy Szkolnej 2 przeznaczony jest do kwaterowania studentów PWSZ w Suwałkach, studentów innych uczelni oraz studentów przyjeżdżających w ramach programów międzynarodowych, którym codzienny dojazd do Uczelni uniemożliwiałby lub w znacznym stopniu utrudniał studiowanie, i którzy znajdują się w trudnej sytuacji materialnej. Nowo zmodernizowany w pełni przystosowany do (...)

Pokoje gościnne bezpośrednio nad jeziorem Wigry

Stary Folwark 55A, 16-402 Suwałki, (woj. podlaskie)

Zapraszamy do Starego Folwarku, letniskowej miejscowości położonej na terenie Wigierskiego Parku Narodowego. Nasze pokoje gościnne znajdują się bezpośrednio przy plaży nad jeziorem Wigry. Ta doskonała lokalizacja stanowi gwarancję udanego wypoczynku! Do dyspozycji Gości oddajemy bardzo wygodne, gustownie urządzone pokoje. Każdy z nich posiada widok na jezioro i klasztor wigierski. Amatorzy wędkarstwa będą zachwyceni bliskością jeziora, które znajduje się dosłownie "na wyciągnięcie ręki". (...)

Nad Wigrami Standard & Comfort Rooms

Gawrych Ruda 18, 16-402 Suwałki, (woj. podlaskie)

"Nad Wigrami" Standard & Comfort Rooms: obiekt położony nad jeziorem Wigry Staw - odnoga jeziora Wigry w malowniczym otoczeniu lasu świerkowo - sosnowego. Na terenie obiektu: sala kominkowa, kawiarnia, miejsce na grilla i ognisko, internet wi -fi, wypożyczalnia rowerów, parking. Atrakcje: spływy kajakowe, wycieczki do Wilna, Rygi i Tallina, wyprawy rowerowe, rejsy statkiem papieskim po jeziorze Wigry, Wigierska Kolejka Wąskotorowa. Możliwość pobytu (...)

Agroturystyka nad Wigrami

Burdeniszki 1, 16-402 Suwałki, (woj. podlaskie)

Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego położonego w sercu Wigierskiego Parku Narodowego, nad jeziorem Wigry i rzeką Czarną Hańczą, w pobliżu Kamedulskiego Zespołu Poklasztornego (2 km). Jest to doskonała baza wypadowa do najpiękniejszych zakątków naszego regionu. Nasz dom położony jest w spokojnym miejscu z dala od zgiełku. Dookoła są lasy i słychać śpiew ptaków. Zapraszamy również na spływy kajakowe rzeką Czarną (...)

Obiekt Hotelarsko – Gastronomiczny Holiday

Stary Folwark 106, 16-402 Suwałki, (woj. podlaskie)

Obiekt hotelarsko – gastronomiczny Holiday to idealne miejsce na szkolenie, konferencje, spotkania biznesowe oraz imprezy okolicznościowe. Atrakcyjne położenie na terenie Wigierskiego Parku Narodowego sprawia, że jest to znakomite miejsce do organizacji wszelkich form aktywnego wypoczynku oraz imprez integracyjnych. Dziewicze lasy, czyste jeziora i świeże powietrze, jak również komfortowe warunki i zdrowa żywność, zapewnią naszym Gościom najbardziej efektywny wypoczynek. Przedkładając naszą ofertę chcielibyśmy (...)

Folwark Hutta

Huta 7, 16-402 Suwałki, (woj. podlaskie)

Folwark pochodzi z poł. XVIII w., położony jest naSuwalszczyźnie, w otulinie Wigierskiego Parku Narodowego, w miejscowości Huta. Obecnie w dawnym Spichlerzu powstałkomfortowy pensjonat – miejsce wypoczynku dla prawdziwych pasjonatów historii Polskich kresów i koneserów piękna przyrody. Suwalszczyzna, ciągle nie odkryta przez wielu, oferuje unikatowe doświadczenia obcowania z krajobrazem i przyrodą, a także kulturą Polski i Litwy. Do dyspozycji naszych gości oferujemy: (...)

Apartament Osowa nad Jeziorem

Osowa 1, 16-402 Suwałki, (woj. podlaskie)

Zapraszamy do Osowej ! www.osowa1.pl Jeżeli chciałbyś spędzić czas w pięknej okolicy nad jeziorem Okmin, w pobliżu najpiękniejszej rzeki Suwalszczyzny, Czarnej Hańczy - to zapraszamy do nas. Oferujemy wspaniałe miejsce wypoczynkowe dla amatorów spokojnego leniuchowania, jak i aktywnego spędzania czasu. Dysponujemy apartamentem o wysokim standardzie (powierzchnia 80 m2, (...)

Podstrony:
1
2
3
4
...
8