Giżycko

147 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Pensjonat Kuhnort

Dziewiszewo 1, 11-500 Giżycko, (woj. warmińsko-mazurskie)

Niewielki przysiółek Dziwiszewo (dawny, wschodniopruski Kuehnort) leży w północnej części szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, około 10 kilometrów od zachodnich rogatek Giżycka. Jadąc z Giżycka w kierunku Kętrzyna, za osadą Piękna Góra skręcamy z głównej szosy w prawo, kierując się drogowskazem na Dobę. Niepowtarzalną atmosferę północnych Mazur da nam odczuć już obsadzona starymi lipami i wiązami aleja, wiodąca wzdłuż zachodniego brzegu (...)

Camping i pole namiotowe Cichy Kącik

Spytkowo, 11-500 Giżycko, (woj. warmińsko-mazurskie)

Zapraszamy Państwa na nasz camping w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Obiekt położony jest w malowniczej miejscowości Spytkowo ok 5km od Giżycka. Idealne miejsce do spędzania wolnego czasu w ciszy i spokoju, w otoczeniu lasu i wiejskich pól daleko od miejskiego zgiełku. Wędkarze w naszych zarybionych stawach znajdą różnorodne bogactwo ryb: karp, lin, płoć, leszcz, amur, karaś, okoń.

Pokoje gościnne Giżycko

Tuwima 14, 11-500 Giżycko, (woj. warmińsko-mazurskie)

MAZURY ZAPRASZAMY PRZEZ CAŁY ROK Posiadamy do wynajęcia pokoje w domu jednorodzinnym w Giżycku (centralnym mieście Krainy Wielkich Jezior Mazurskich). DOSTĘP DO INTERNETU Wi-Fi. Dom usytuowany jest w spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych na obrzeżach miasta nad kanałem Łuczańskim (tzw. Wyspa Giżycka - otoczona jeziorami i dwoma (...)

Gospodarstwo Agroturystyczne Kamionki

Kamionki 38 , 11-500 Giżycko, (woj. warmińsko-mazurskie)

Witamy Państwa! Zapraszamy do spędzenia kilku wolnych chwil na Mazurach. Niektórzy mówią, że tu gdzie Państwa zapraszamy diabeł mówi dobranoc. Jest w tym odrobina prawdy albowiem miejsce w zdecydowany sposób odróżnia się od wizerunku Mazur, jaki znacie z licznych prezentacji w telewizji, czy na widokówkach. Gospodarstwo Agroturystyczne KAMIONKI położone jest w samym sercu mazurskiej natury. Wokół rozpościera się mazurski krajobraz urzekający (...)

Domek letniskowy na Mazurach

Wilkasy, ul. Plażowa 6 , 11-500 Giżycko, (woj. warmińsko-mazurskie)

Zapraszamy do wynajęcia domku letniskowego w przepięknym zakątku jakim są Wilkasy - Zalesie. Jest to urokliwe miejsce gdzie spędzicie Państwo w spokoju i ciszy wyjątkowy urlop. Domek położony jest nad jeziorem Tajty (100 m od jeziora). Okolica jest przepiękna, las w odległości 100m. Wilkasy –Zalesie położone jest w odległości 5 km od Giżycka (centralnego miasta Krainy Wielkich (...)

Komfortowy Dom na Mazurach

3-Maja 10/4, 11-500 Giżycko, (woj. warmińsko-mazurskie)

Zapraszamy do wynajęcia komfortowego domu letniskowego w przepięknym zakątku jakim są Wilkasy - Zalesie. Jest to urokliwe miejsce gdzie spędzicie Państwo w spokoju i ciszy wyjątkowy urlop. Domek położony jest nad jeziorem Tajty (50 m od jeziora). Okolica jest przepiękna, las w odległości 100m. Wilkasy - Zalesie położone jest w odległości 5 km od Giżycka (centralnego miasta Krainy (...)

Dom @ Pokoje Do Wynajęcia

Bogacko 2, 11-500 Giżycko, (woj. warmińsko-mazurskie)

Niezależna Połowa Domu do Wynajęcia jak również pojedynczych pokoi na prywatnej posesji, pośród malowniczych łąk i pól dla 8 osób. Nasze gospodarstwo znajduje się ok. 8 km od Giżycka. Jest to dom na skraju malowniczej wioski nad czyściutkim jeziorem Dejguny. Do najbliższego kąpieliska jest ok.1 km z łagodnym zejściem do wody. W Naszym gospodarstwie przeznaczyliśmy dla gości zupełnie niezależną połowę domu, która składa (...)

Elixir Hotelik Caravan Camping

Guty 9, 11-500 Giżycko, (woj. warmińsko-mazurskie)

Usytuowanie naszego ośrodka zachęca do wypoczynku i uprawiania turystyki. 1 km własnej linii brzegowej Jeziora Kisajno - na żeglarskim Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich (tzw. Łabędzi Szlak). Wokół czysta woda pełna ryb i lasy pełne grzybów oraz rzadkich okazów roślin i zwierząt. Na jeziorze kilka wysp `Wronie Kępy` stanowiących rezerwat ptactwa wodnego, szarej czapli i orła Bielika. Jednocześnie bliskość miasta - GIŻYCKO (5 (...)

Camping Borowo

Bystry, 11-500 Giżycko, (woj. warmińsko-mazurskie)

Cały Camping, położony bezpośrednio nad jeziorem Niegocin, 1 km od Giżycka, jest właściwie plażą. Jest na tyle duży, że nie ma potrzeby rezerwacji - zawsze jest miejsce. Na Campingu znajduje się nastrojowa Restauracja "Dzika Kaczka" serwująca słodkowodne ryby oraz inne smakowite dania. Informacje ogólne o Campingu: - Camping czynny jest cały rok - Cały teren jest ogrodzony, oświetlony i strzeżony. - Camping ma (...)

Zakwaterowanie u Izabeli

Sikorskiego 9, 11-500 Giżycko, (woj. warmińsko-mazurskie)

Zapraszamy do odpoczynku w Giżycku w samodzielnym mieszkaniu zlokalizowanym w centrum miasta. Oferujemy Państwu samodzielne mieszkanie o pow.57 m kw. w którym znajdują się dwa oddzielne pokoje, oddzielna dzienna kuchnia i łazienka. Mieszkanie jest świeżo po remoncie w pełni urządzone, wyposażone i przeznaczone maksymalnie dla 6 osób. Idealne położenie lokum sprawia, że jezioro, centrum i zabytki (...)

Podstrony:
1
2
3
4
...
15