Swornegacie

43 obiektów

Nazwa obiektu, miejscowość, województwo, kategoria

Gospodarstwo gościnne Pod Pługiem

Owink 17, 89-608 Swornegacie, (woj. pomorskie)

Gospodarstwo gościnne „Pod Pługiem” położone w Parku Narodowym Borów Tucholskich zaprasza na całoroczny wypoczynek. Posesja ma miejsce w lesie pełnym grzybów nad samym jeziorem Karsińskim. Dysponujemy pokojami 2 – 4 osobowymi z dostępem do pełnego wyposażenia kuchennego. Jest również możliwość noclegu na polu namiotowym. Domki campingowe 4-5 os. tzw .holenderki 25m2,salon z tv,aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, łazienka z ciepła wodą. Zapraszamy!

Domek nad Jeziorem

Swornegacie, 89-608 Swornegacie, (woj. pomorskie)

Wynajmę domek w malowniczej miejscowości turystycznej Swornegacie na Kaszubach. Kuchnia, 2 łazienki, 3 pokoje, widok na jezioro. Swornegacie to jedna z największych wsi południa Kaszub, położona nad Brdą, między jeziorami Witoczno a Karsińskim. Oddalone są od Chojnic 25 km na północ. Centrum agroturystyczne i zagłębie kajakowe. Serdecznie zapraszamy!!!

Swornegace

ul. Międzymostowa 1, 89-608 Swornegacie, (woj. pomorskie)

Do dyspozycji Państwa oddajemy pokoje utrzymane w nowoczesnym stylu, ale z kaszubską duszą. Gwarantujemy miłą i nieskrępowaną atmosferę. Wszystkie pokoje bogato wyposażone: - łazienka (ręczniki, przybory toaletowe), - TV, - lodówka, - dostęp do bezpłatnego internetu poprzez WI-FI, - do dyspozycji gości bezpłatny parking. Dodatkowym atutem jest szeroki korytarz i klatka schodowa prowadząca do pomieszczeń noclegowych. Zapraszamy osoby indywidualne oraz rodziny z dziećmi na wakacje, święta, sylwestra, ferie, (...)

Podstrony:
1
...
2
3
4
5